Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim milyoner olmak ister yarışmacısı olmak istiyorsanız, başvuru yapmak için atv web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kim milyoner olmak ister yarışması, Türkiye ve diğer ülkelerde severek izlenen bir yarışma programıdır. Yarışmaya ülkenin her yerinden katılım gerçekleştirilebilmektedir. Kim milyoner olmak ister başvuru formuna, atv web sitesinden ulaşabilirsiniz. En çok izlenen yarışma programları arasında yer alarak, her gün binlerce kişi kim milyoner olmak ister yarışmasına başvuruda bulunmaktadır.

 

 

Kim Milyoner Olmak İster Formu Doldurduktan Sonra Yapılması Gerekenler

Kim milyoner olmak ister yarışması en çok izlenen yarışma programı olarak 2000 yılından beri TV programlarında yer almaktadır. Hem kazandıran hem eğitici yarışma formatını koruyarak, uzun yıllardır, izleyiciyle buluşmaktadır.

Yarışmaya katılmak için web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurup onaylamak ve beklemek gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonraki aşamada, mülakata çağırılmak için beklenmektedir. Form içerisinde yer alan ad, soyadı, hobiler ve telefon bilgilerinin doğru olduğundan emin olarak formu doldurmanız önerilmektedir. Özellikle başvuru formunda yer alan fotoğraf kısmına konulacak fotoğrafın piksel kalitesinin çok düşük olmamasına özen göstermelisiniz. Bu kurallara uyulduğu takdirde, yarışmanın mülakatı için size ulaşmakta sorun yaşanmayacaktır. Formda yer alan sorulara doğru cevaplar vermeniz de yarışmaya çağırılıp çağırılmama konusunda kriterler arasında yer almaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp İle Nasıl Başvurulur?

Atv de yayınlanan kim milyoner olmak ister yarışmasına katılımı kolaylaştırmak adına, whatsapp ile başvurular alınabilmektedir. Yarışmaya katılmak isteyen adaylar, 0553 043 43 43’e videolarını çekerek gönderebilirler. Yarışmalar arasında en fazla reyting alan kim milyoner olmak istere katılım çok kolay gerçekleşmektedir. Her geçen gün binlerce kişi başvuru yaparak, yarışmada yer almayı beklemektedir. Whatsapp hattı sayesinde video çekerek, kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Telefon Numarası

Atv kanalında izleyici karşısına çıkan, kim milyoner olmak ister yarışması, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Bir yandan yarışma devam ederken, bir yandan da yarışma başvuruları gerçekleşmektedir. 2000 yılından beri seyircilere keyifli saatler yaşatan yarışma, gerek formatı gerekse sunucuları ile izleyici ekran başına kilitliyor. Kim milyoner olmak ister başvuru formuna ulaşmak için atv web sitesine girerek, karşınıza çıkan formu, eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra, pikseli yüksek bir fotoğrafınızı ekleyerek, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Formda yer alan, başvuru kaydı bilgilerini dikkatlice okuduktan sonra onaylamalısınız. Yarışmaya katılmak için ulaşabileceğiniz bir telefon numarası veya çağrı merkezi bulunmamaktadır. Dilerseniz 0553 043 43 43 numaralı whatsapp hattına ulaşarak, 1 dakikalık kendinizi tanıtan bir video atabilirsiniz. Ya da web sitesinde yer alan başvuru formuyla iletişime geçebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sorgulama

Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmak isteyen kişiler, atv nin web sayfasını ziyaret ederek, formu doldurabilirler. Form doldurmadan da whatsapp üzerinden 1 dakikalık kendinizi tanıtan bir video çekerek, verilen whatsapp numarasına gönderebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra mülakata katılmayı beklemek zorundasınız. Başvuru formunda istenen iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurduysanız; yarışmanın mülakatı için sizi arayarak bilgi verilmektedir.

Mülakatta sorulan sorular ve elemelerden geçtikten sonra yarışmaya katılmaya hak kazanmış oluyorsunuz. Formda yer alan özellikleriniz dikkatle incelendikten sonra, beğenildiği taktirde, mülakata çağırılmaktasınız. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra, ne aşamada olduğunu sorgulamak için 444 88 81 numarayı arayarak, yarışma hakkında ve başvurunuz hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra, size ulaşarak mülakata çağrılmaktasınız. Mülakat sonucuna göre yarışmaya hak kazanıp kazanmadığınız belirlenmektedir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir