Survivor Yarışma Başvuru Formu 2018

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan yarışma programı Survivor, 2018 için yarışmacılarını seçmeye başladı. Acun Medya tarafından düzenlenen yarışma için oldukça fazla ilgi var. Sizde 2018 survivor başvurusu yapmak ve büyük ödüle sahip olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Survivor 2018 başvuruları internetten form doldurarak yapılmaktadır. Başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki başlıklarımı inceleyiniz.

Survivor Yarışması

Acun Ilıcalı kısa bir süre önce survivor başvurularının alınacağını duyurmuştu. Bunun üzerine birçok yarışmacı adayı survivor başvurusu için yarıştı. Sizde yarışmacı başvurusu yapmak için hemen gerekli formu doldurabilirsiniz. Başvuru için gerekli form Tv8 internet adresi olan tv8basvuru.com’da yayımlandı. Başvuru yapmak için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

Reyting rekorları kıran Survivor yarışması bu senede ünlüler ve gönüller arasında yapılacaktır. Hatta ünlüler takımı için birkaç yarışmacı belirlenmiş durumda. Sizde hemen aşağıdaki adresten başvuru yaparak, adadaki yerinizi alın.

Survivor 2018 Yarışmacı Başvuru Formu

Acun medya başvuruları için hazırlanmış olan tv8basvuru.com internet adresine giriniz. Bu adımdan sonra Survivor yarışmasını bularak, başvuru seçiminizi yapınız. İsterseniz yeteneğinizi gösteren bir video ile başvuru yapabilirsiniz. Videolu ve videosuz bütün başvurular kabul edilmektedir. Bizim tavsiyemiz ise videolu olarak başvurmanızdır. Göstereceğiniz bir yeteneğiniz sizi Dominik Cumhuriyetine taşıyabilir. 🙂

Seçiminizi yaptıktan sonra sizden istenen Survivor yarışmacı başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Peki bu formda sizden neler istenmektedir ?

  • Kişisel Bilgileriniz
  • Fiziki Özellikleriniz
  • İletişim Adresiniz
  • Yaşadığınız Konum
  • Survivor Hedefiniz
  • Fotoğraf veya Videonuz

Kısaca sizden bu bilgiler istenmektedir. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bu adımdan sonra yapmanız gereken beklemektedir. Başvuru formunuz gerekli yere iletilecektir. Eğer başvurunuz olumlu geçerse formda verilen iletişim adresinden size ulaşacaklardır. Bu yüzden hatasız bilgi giriniz.

Başvuruların bitimi ardından Survivor seçmeleri hakkında bilgiler yayımlanacaktır.

2016 Survivor Ünlüler Kadrosu

Gönüllüler adası için henüz bir yarışmacı belirlenmemişken, ünlüler adasında bazı isimler belli oldu. 2016 survivor yarışmasında İbrahim Yattara, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe, Alex de Souza (Kesin değil), Kerem Bursin, Ayşegül Melisa Doğan, Tuğba İldiz, Yasemin Allen, Anna Babkova, Selin Şekerci, Dilara Gönder, Özgün, Gökhan Tepe ve Oğulcan Önder ünlüler takımını temsil edeceği söyleniyor. Daha net ve kesin bilgiler ilerleyen günlerde yayımlanacaktır.

survivor yarışmacıları

Konumuz hakkında yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum kısmından yapabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorum yapmayı unutmayııııııın !

acun

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir