ACIBADEM Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019

 

Bugün ülkemizin en önemli sağlık kuruluşlarından biri olan ACIBADEM Sağlık Grubu’nun iş ilanları sizlerle paylaşacağız. Malum ülkemizde git gide büyüyen personel açığından dolayı bu konuyu açma gereği duyduk. Çünkü çoğu sağlık kuruluşunda olduğu gibi ACIBADEM’de de sağlık personellerine ihtiyaç var. Başta hemşire, sağlık memuru, hasta bakıcı ve eczacı olmak üzere birçok pozisyonda takım arkadaşı aranıyor. Eğer sizde önemli sağlık kuruluşlarından birinde kariyer yapmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, ACIBADEM iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

 

td9f3n2s
ACIBADEM Sağlık Grubu

Hepimizin bildiği üzere ACIBADEM, Türkiye’nin en önemli sağlık kuruluşlarından birisidir. Günümüzde sağlık ekipmanları ve personelleri ile sağlık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. İsterseniz iş ilanlarına geçmeden önce işveren kuruluşu yakından tanıyalım. Bu kısmı geçmek ve açık pozisyonları incelemek isteyen adaylar ise, bir alt başlığa geçebilirler.

Tıbbın gelişmesine katkı sağlamak ve toplumun yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile hizmet hayatına başlayan ACIBADEM Sağlık Grubu, ilk hastanesini 1991 yılında açmıştır. Vermiş olduğu hizmet kalitesi ile kısa sürede tanınan sağlık grubu günümüzde genel amaçlı 17 hastane, 12 tıp merkezi ve poliklinikleri, merkez laboratuvarı ve 12.000 bini aşkın personeli hizmet hayatına devam etmektedir.

ACIBADEM İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

Sizde hemen iş başvurusu yapmak ve açık poziyonları görüntümelemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada hangi ilde ve hangi alanda personel alımı yapıldığını detaylıca listelenecektir. Ayrıca başvuru yapmak istediğiniz ilanın üzerine tıklayarak, başvuru şartları gibi detaylara ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için ise, sayfanın üst kısımında bulunan ‘başvur’ butonunu kullanabilirsiniz.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri  Acıbadem Sağlık Grubu’nun bir iştiraki iş ilanları için tıklayınız.

acıbadem logo
Bu sorunun cevabını sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresinde detaylıca gözlemleyebilirsiniz. Fakat biz yinede en çok hangi alanda personel alımı yapılıyor? konusunda birkaç bilgi paylaşalım.

 • Hemşire & Sağlık Memuru
 • Laboratuvar Teknisyeni
 • Psikiyatri Uzmanı
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
 • Anestezi Teknisyeni
 • Ambulans – İşyeri Sağlık Teknisyeni
 • Hasta Bakıcı
 • Eczacı
 • Eğitim Hemşiresi
 • Bilgi Teknolojileri / IT Yoneticisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • İş Analisti
 • Hemşire (Hepsi)
 • Deneyimli Ebe (Acıbadem Hst. Altunizade)
 • Doğum Koçu (Acıbadem Hst. Altunizade)
 • KVC Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi (Acıbadem Hst. Bakırköy)
 • Çamaşırhane Personeli (Hepsi)
 • VIP Sorumlusu (Hepsi)
 • Depo Yetkilisi (Hepsi)
 • Hasta Hizmetleri Yetkilisi
 • Diyabet Hemşiresi
 • Deneyimli Endoskopi Hemşiresi
 • Garson
 • Gıda Teknikeri

 

Acıbadem Sağlık Grubu Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapmaktadır?

Büyük bir sağlık grubu şirketi olan ve bünyesinde 22.500 civarında doktor ve hemşire istihdam eden Acıbadem Sağlık Grubu, aynı zamanda toplamda 21 hastane ile 16 tıp merkezi üzerinde faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda sağlık çalışanları için büyük bir istihdam alanı açan Acıbadem Sağlık Grubunun personel alımları da oldukça geniş olmaktadır. Öyle ki; sağlık sektöründe başarılı bir şirket olan Acıbadem Sağlık Grubu; doktor ve hemşire başta olmak üzere hasta kabul uzmanı, tıbbı sekreter ve hasta bakıcı gibi daha birçok alanda personel alımı yapmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu Personel Alımında Hangi Genel Şartları Aramaktadır?

Acıbadem Sağlık Grubu sağlık sektöründe büyük başarıların altına imza atan önemli bir hizmet şirketi olmaktadır. Birçok doktor, hemşire ve sağlık personelini bünyesinde istihdam eden Acıbadem Sağlık Grubu, personel alımlarında da büyük bir özen göstermektedir. Öyle ki; personel alımlarında en önemli şartların başında;
-Uzmanlık eğitimi
ne ek olarak kendisini geliştirmiş olma,
-İletişim beceri ve yetenekleri üst düzeyde olma,
-İnsan sevgisine sahip olma ile ekip çalışmalarına uygun olma gibi vizyonuna uygun şartlar gelmektedir.

Acıbadem Hastanesi Staj Başvuru ve Şartları

Başvurmak isteyen adaylar için acıbadem resmi internet sitesini kullanabilirken başvuru şartı;
-Sağlık bölümlerinde eğitim alıyor olması,
Stajyerlere son derece disiplinli ve geniş çapta bir eğitim verilmekte olup kariyer yapmak isteyen kişiler için çok önemli bir durumdur.

Acıbadem Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar;

-Öğrenci belgeleri,
-Kimlik fotokopileri,
-Vesikalık fotoğrafları,
-Sabıka kaydı

Acıbadem Staj Başvurusu Ne Zaman?

Liselerde eğitim alan kişilerin staj başvurularını Kasım ayında yapması durumuında kişiler kış aylarında stajlarını yapabileceklerdir. Üniversite ve yüksekokullar başvurularını ilkbahar aylarında yaparken bu öğrenciler de Acıbadem bünyesinde yazın stajlarını tamamlarlar. Her iki seçenek için de başvurular yılın 365 günü açıktır.

Acıbadem Staj Başvurusu Sonuçları

Mail üzerinden staj başvuru yapan kişilerin staj başvuru sonuçları mail ile dönüş sağlanmaktadır.Siz yinede başvuru yaptıktan sonra teyit amaçlı hastaneyi aramanızı tavsiye ederiz.

Acıbadem yaz stajı başvuru formu indir

Acıbadem Sağlık Grubunda Açık Olan Pozisyon Alımları

Acıbadem Sağlık Grubu her sağlık çalışanına ihtiyaç duyarken son dönemlerde ortopedi teknisyeni, perfüzyonist, dermatoloji uzmanı gibi personel alımı yaparken ayrıca şirket bünyesinde istihdam edilmek üzere elektrik teknikeri, şoför ve aşçı gibi personel alımları da yapmaktadır.

Genel olarak birçok alanda personel alımı yapılıyor. Yukarıda saydığımız pozisyonların yanısıra birçok alanda alım gerçekleştiriliyor. Bu yüzden ilanları sık sık takip etmenizde yarar var.

Paylaşım hakkında soru ve görüşlerinizi yorum alanından belirtebilirsiniz. Diğer sağlık kuruluşlarına ait iş ilanları için ise sitemizin ‘Sağlık Personeli Alımları‘ kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

ACIBADEM Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir