Gediz Elektrik Perakende Satış Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Gediz Elektrik Perakende 2013 yılında hizmet vermeye başlamış bir firmadır. İzmir ve Manisa merkezli olarak hizmet vermektedir. Düşük maliyetli ve sürekli olarak çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Gediz Elektrik Perakende Satış Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Gediz Elektrik Perakende Personel Alımı

Gediz Elektrik düzenli olarak personel alımı yapmakta olan isimlerin başında geliyor. Bu alana bağlı olarak çalışmak isteyen kişilerin firmanın resmi sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Öte yandan bazı açık iş pozisyonları firma tarafından kariyer siteleri üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. Özellikle bu alanda hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapmak için, vatandaşlara bu yöntem öneriliyor.

Çalışma Saatleri

Firmanın çalışma saatlerine baktığımızda ise çalışmanın tek vardiya üzerinden sürdüğünü görüyoruz. Sabah 8’de başlayan çalışma, akşam 18 saatlerine kadar devam ediyor. Bunun yanında hafta sonlarında firmanın hizmet vermediğini belirtmek gerekiyor.

Gediz Elektrik Çalışma Şartları

Gediz Elektrik liseden yüksek lisans eğitimi almış kişiye kadar pek çok insana iş istihdamı yaratıyor. Özellikle gelişime açık olan bireylerin doğru alanda bulundurulmasına önem veren firma, işe alım sürecinde bu konuya dikkat ediyor. Aynı zamanda staj dönemindeki öğrencilere de yardımcı olan firma, öğrencilerin konu hakkında donanımlı biri olmasına ve kariyerine iyi bir şekilde başlamasına olanak sağlıyor. Esnek çalışma saatlerine göre çalışan personeller maaş ve prim sistemine göre burada çalışma hakkı kazanıyor. Öte yandan yemek ve ücretsiz servis gibi imkanlara da sahip oluyorlar. Pek çok sosyal etkinliğe katılma şansına sahip olan çalışanlar bu sayede kendilerini iş anlamında bir adım daha öne taşıma şansı yakalıyor. Yani her açıdan personellerin kendilerini daha iyi hissedecekleri bir iş ortamı yaratılmış oluyor.

Gediz Elektrik Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Gediz Elektrik bünyesinde çalıştırılmak üzere pek çok iş pozisyonunda personel alımı yapılmaya devam ediyor. Personel alımında son derece özenli davranan firma, yukarıda belirtiğimiz gibi kişilerin kendi yeteneklerine ve isteklerine göre bir alana yerleştirilmesini amaçlıyor. Kariyer sitesi üzerinden yapılan başvurunun hemen sonrasında kişiler olumlu bulunursa, firmadan mülakat için tarih alıyor. Belirtilen tarihlerde mülakat gerçekleştirilirken klasik sözlü iş alımları bu şekilde tamamlanmış oluyor.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir