Gübre Fabrikaları(GÜBRETAŞ) Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Gübretaş’ın kuruluşu 1952 yılına dayanmaktadır. O tarihlerde Sümer Holding tarafından kurulmuştur. Günümüzde binlerce insana iş istihdamı sağlamakta olan en önemli isimlerden biri haline gelmiştir.

Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Gübre Fabrikaları Personel Alımı

Gübretaş bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenli olarak personel alımı yapmaya devam etmektedir. Direk olarak bu adrese iş başvurusunda bulunmak için firmanın kendi sitesini ziyaret etmek gerekir. Burada yer alan iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak uygun pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilir. Öte yandan kariyer siteleri üzerinden de açık pozisyonlar sürekli olarak yayınlanmaya devam eder. Burada resmi sitenin aksine iş pozisyonlarını ve iş hakkındaki bilgileri görebilmek mümkündür.

Çalışma Saatleri

Firmada çalışma saatleri sabah 8 itibariyle başlamaktadır. Akşam 17:30’a kadar çalışmanın sürmesi bu şekilde mümkün olur.

Gübretaş Çalışma Şartları

Gübretaş firmasında personel alımı genel olarak yetenek bazlı olarak yapılır. Personelin isteği ve kendi yeteneklerine göre onun için doğru bir alanın tespit edilmesi sağlanır. Burada çalışacak kişilerin ise firma bünyesinde pek çok şey kazanması mümkün olacaktır. Maaşa ek olarak sağlık sigortası+yol+yemek masraflarıda firma tarafından karşılanmış olur.

Gübretaş Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Nitelikli personel alımına özen gösteren firma iş hakkında tecrübeye sahip, kendini iş bölümü hakkında daima geliştirebilecek, belli bir disiplin içinde çalışmaya uygun, sorumluluk sahibi, kısıtlı zamana göre hareket edebilen, ekip çalışmasına önem veren kişilerden gelecek olan başvuruları bekliyor.

 

İşe Alım Süreci

Gübretaş işe alım süreci firmada ihtiyaç duyulan iş pozisyonlarına göre belirlenmektedir. Bu bakımdan yukarıda belirtilen gibi kişilerin yeteneğine uygun ve daima gelişecebileceği alanların üzerinde durulur. Bu bağlamda firmaya gelen iş başvuruları arasında işe en uygun olarak görülen kişilerin mülakata çağrılması sağlanır. İşe alım süreci iki ayrı mülakattan oluşacaktır. Birinde sözlü mülakat yapılırken, diğerinde ise kişilik bazlı bir test uygulanır. Bu mülakatlar çalışanı daha yakından tanımaya ve işin tam olarak ona uygun olup olmadığını anlamak için uygulanır. İki testten de başarılı bir şekilde geçen ve diğer adaylara göre daha iyi bulunan adaylar için iş teklifi gelir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Gübre Fabrikaları(GÜBRETAŞ) Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 3 yorum

 • Ocak 28, 2019 tarihinde, saat 20:18
  Permalink

  Gübretaşta çalişmak çok istiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

  Yanıtla
 • Eylül 11, 2019 tarihinde, saat 22:24
  Permalink

  Acil işe ihtiyacım var her pozisyonda çalışırım yardımcı olursanız sevinirim denizciler de ikamet ediyorum

  Yanıtla
 • Eylül 11, 2019 tarihinde, saat 22:26
  Permalink

  05469769581

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir