ERDEMİR EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI A.Ş. Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları, Erdemir tarafından kurulmuştur. Dünyada demir-çelik fabrikaları arasında en gözde isimlerden biri haline gelmiştir. Özellikle ülkemizde bu alanda önemli bir üretim payına sahiptir. Karadeniz Ereğlisi ve çevre iller merkezli olarak üretimlerine devam etmektedir.

erdemir iş başvurusu

Erdemir Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Personel Alımı

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları iş istihdamı konusunda en çok beğenilen isimlerin başında geliyor. Özellikle bulunduğu bölgede pek çok iş pozisyonu yaratarak insanların önemli bir isimle iş hayatına atılmasına vesile olmuştur. Bu bağlamda kariyer siteleri üzerinde iş ilanları yayınlamaya devam eden firma pek çok açık pozisyon yaratmış durumdadır. Bu bakımdan satış uzmanı, makam şöförü, üretim planlama uzmanı, iç denetim uzmanı gibi pek çok iş imkanı yaratılmıştır.

https://www.erdemir.com.tr/kariyer/is-ve-staj-basvurulari/ link üzerinden Yaz staj başvurusunu veya iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Erdemir Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Çalışma Saatleri

Firmanın çalışma saatleri ise beyaz yakalı çalışanlar ve mavi yakalı çalışanlar olarak iki gruba ayrılmış durumdadır. Beyaz yakalı çalışanlar için tek vardiya söz konusudur. Mavi yakalı çalışanlar ise üç farklı vardiyada çalışırlar. Bunlar ise 00:30-08:30, ikinci vardiya 08:30-16:30, üçüncü vardiya 16:30-00:30 şeklinde devam etmektedir. Beyaz yakalı çalışanlar ise sadece hafta içi olmak üzere 07:30-17:30 arasında çalışma düzenine sahiptirler.

 

Erdemir Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Çalışma Şartları

Erdemir Ereğli Demir’de ücretlendirme politikası tamamen personele bağlı olarak değişmektedir. Yani kişinin iş performansı, sahip olduğu tecrübe, eğitimi gibi pek çok konu maaşına etki edecek şeyler arasındadır. Bu sayede bu tarz konuların olduğu bir çerçeve içinde kişi için en uygun ücret belirlenmiş olur. Bunun yanında mavi yakalı veya beyaz yakalı olmak üzere yine bir ücret ayrımı oluşacaktır. Mavi yakalı çalışanlar için, toplu iş sözleşmesine bağlı olarak hareket edilir. Ücretlendirmenin bu şekilde yapılması söz konusu olacaktır. Beyaz yakalılar için ise yukarıda belirttiğimiz konular incelenerek bir ücret belirlenir.

Burada Çalışmak Size Neler Kazandırır?

Her açıdan personelin gelişimini önemseyen şirket, daimi olarak onlara yönelik eğitimlere özen göstermektedir. Özellikle okul gibi olan bir iş ortamına sahip olduğundan, burada daima iş hakkında yeni tecrübeler elde etmek mümkün olacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir