Ulusoy Turizm Personel Alımı İş Başvuru Formu

Bir önceki yazımızda ülkemizin lider seyehat firmalarından biri olan Metro Turizm’in iş başvurusu hakkında paylaşım yapmıştık. Bu yazımızda ise yine ülkemizin en değerli ve lider seyehat firmalarından biri olan Ulusoy Turizm’in iş ilanlarını sizlerle paylaşacağız. Eğer sizde köklü bir geçmişe sahip bir seyehat firmasında yer almak istiyorsanız, aşağıdaki adımlarla birlikte Ulusoy İş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

 

Ulusoy Seyehat Hakkında

Ulusoy Turizm iş ilanlarına geçmeden önce Ulusoy hakkında kısa bir bilgi paylaşımı yapmak istersek şöyle diyebiliriz. 1937 yılında temelleri atılan ünlü seyehat firması Ulusoy, 70 yılı aşkın süredir, hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Yaklaşık 320 otobüsü bulunan firma hizmetini arttırarak daha çok büyümeyi hedeflemektedir. Ayrıca Varan Turizm’i 2012 yılında kendi bünyesi altına almıştır.

Böylece gelişim sürecinde olan firma zaman zaman yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Sizde Ulusoy ekibi arasında yer almak ve kariyerinizi emin eller altına almak istiyorsanız, Ulusoy Turizm tam size göre olabilir. Dilerseniz, Ulusoy iş başvurusu detaylarına geçelim.

Ulusoy Turizm İş İlanları

Ulusoy Turizm iş başvurusu yapmak isteyen adaylar internet üzerinden kısa bir sürede başvurularını gerçekleştirebiliyor. Sizde internet üzerinden iş ilanlarını görüntüleyip ve aşağıdaki adımlar ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İlk adımda buraya tıklayarak Ulusoy Turizm iş ilanları sayfasına yönlendirileceksiniz. Seçtiğiniz herhangi bir pozisyona ise başvuru yapabileceksiniz. Diğer bir alternatif yol ise Ulusoy Turizm’in kendi internet sitesinde bulunan iş başvuru formudur. Bu formu doldurarakta Ulusoy Turizm iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Ulusoy Turizm İş Başvuru Formu

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz iş başvuru formuna Ulusoy Turizm’in kendi internet sitesi olan ” https://www.ulusoy.com.tr/Bilgi-Merkezi/Is-Basvuru ” adresinden ulaşabilirsiniz. Forma ulaştık sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Bu alanları eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra Gönder seçeneği ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

ulusoy personel alımı

Ulusoy Turizm firmasındaki açık pozisyonlara başvurmak için bazı niteliklere sahip olmanız gerekmektedir;
-Sertifikalara sahip olma(ehliyet,src..),
-Diksiyonu düzgün olma,
-Kılık kıyafetine özen gösterme,
-Sağlık engeli olmayan,
-Müşteri memnuniyetine özen gösteren,
-En az 3 yıl tecrübe,

Ulusoy Turizm Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapıyor ?

Köklü ve büyük bir firma olma özelliği taşıyan Ulusoy, birçok alanda personel alımı yapabiliyor. Fakat genel olarak hangi alanlarda personel alımı yapıldığını düşünürsek, aşağıdaki maddeleri sıralayabiliriz.

 

 • Host
 • Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
 • Müşteri Hizmetleri
 • Kaptan
 • Yer Hizmetleri Personeli

Konu hakkında aklınıza takılan bir soru var ise, aşağıdaki yorum kısmını kullanarak cevap bulabilirsiniz. Diğer seyehat firmalarının iş ilanlarını görmek için ise sitemizin seyehat firmaları personel alımı kategorisini inceleyebilirsiniz.

logo

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Ulusoy Turizm Personel Alımı İş Başvuru Formu” için 4 yorum

 • Şubat 2, 2017 tarihinde, saat 15:50
  Permalink

  Ben iki yıl muhasebe iki yılda kamu yönetimi bitirdim iş arıyorum bilet satışı olabilir.

  Yanıtla
 • Şubat 28, 2018 tarihinde, saat 03:13
  Permalink

  12 yıldır uzun yol şoföruyum tum evraklarla sahıp ve sozler ile calismak ısterım

  Yanıtla
 • Nisan 11, 2018 tarihinde, saat 14:27
  Permalink

  Şöför isi ariyorum 30 yasindayim 8sene ticari taksicilik yaptim

  Yanıtla
 • Kasım 14, 2018 tarihinde, saat 14:21
  Permalink

  Merhabalar ben Trabzon.sürmeneden iş arıyorum ilginiz için teşekkürler.05379968726

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir