Survivor 2018 Başvuru Nereden Yapılıyor? Survivor Katılım Şartları Nelerdir?

Ülkemizde son yıllarda en çok izlenen yarışma programlarının başında gelen Survivor çok yakında başlıyor. Daha çok iş sektörü ve personel aranıyor ilanları ile ilgili bilgilere yer verdiğimiz sitemizde bugün hepimizin merak ettiği Survivor 2018 ile ilgili merak edilenler hakkında bir yazı hazırladık.

Zorlu doğa şartlarında kalan yarışmacılarının bireysel ve ekip çalışması içinde birbirleriyle yaptıkları mücadeleleri yansıtan Survivor 2018, Acun medya tarafında hazırlanarak TV8 ekranlarında yayında gösterilmektedir.  Ünlüler ve Gönüllüler takımı olarak iki gruba ayrılan yarışmacılar arasında farklı zorluklara sahip yarışmalar düzenlenmektedir. Her hafta yapılan oylamalar ile adadan bazı yarışmacılar gönderilmekte ve en son kalan kişi büyük ödülün sahibi olmaktadır.

2018 Survivor All Star Ne Zaman Başlıyor?

Geçtiğimiz dönem Survivor 21 Ocak’ta başlamıştı. Seçmeler ise kasım ayında duyurulmuştu. 2018 Survivor All Star başlama tarihi ise yine aynı tarihlerde olması bekleniyor.

2018 Survivor Başvuru formu

Survivor başvurusu online olarak yapılmaktadır. Yapılan başvurular program sorumluları tarafından incelenmeye alınır. Seçilen kişilere ulaşılıp bilgi verilir. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz ve fotoğrafınız dışında sizden istenen bilgilerden bazıları şunlardır:daha önce herhangi bir programa katılıp katılmadığınız, Survivor’ı ne kadar süredir takip ettiğiniz, açlığa karşı dayanma gücünüz, yarışmaya neden başvurduğunuz, yarışmaya katılırsanız adada en çok neyin eksikliğini hissedeceğiniz gibi sorular bulunmaktadır. Bu soruları yanıtlayıp gönder butonuna basarak başvuru yapmış olursunuz. 2018 Survivor başvuru formu için http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor/2 adresini kullanabilirsiniz.

Gönüllüler Takımında Kimler Yer Alacak

Gönüllüler takımında yarışacak ilk aday belli oldu. Survivor 2018’de yer alabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül, Survivor 2018’e adını yazdırmayı başardı. Acun Ilıcalı tarafından yarışmaya kabul edilen Cumali Akgül 50 günde 1500 km yol yürümüştü.

Survivor 2018 All Star kadrosunda ise bu sezon yarışacak isimler şöyle:

-Hilmicem İntepe

-Adem Kılıççı

-Hakan Hatipoğlu

-Cumali Akgül

-Turabi Çamkıran

-Sema Aydemir

-Nagihan Karadere

-Merve Aydın

Survivor 2018 Başvuru Ne Zaman Başlıyor?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da merakla beklenen Survivor 2018 başvuruları başladı. Sizler de bu yarışmaya katılmak isterseniz,  www.tv8basvuru.com adresine girip, online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Survivor Katılım Şartları Nelerdir?

Yarışmaya katılmak isteyenler adayların en az 18 yaşında olmaları gerekmekte. Bunun dışında adayların ada şartlarına dayanıklı bir vücuda sahip olmaları, diksiyonlarının düzgün olması, karakter olarak düzgün olmaları gibi belirli koşullar aranmaktadır. Başvuruda bulunan adaylar kendilerini bir video sunumu ile tanıtırlarsa, yarışmaya seçilme ihtimallerini arttırmış olacaklardır. Seçilen adaylar üç aşamalı olarak görüşmeye alınmakta ve en son Acun Ilıcalı ile görüşerek onay alırlarsa yarışmaya katılmaya hak kazanmaktadırlar.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir