Migros Personel Alımı ve İş Başvurusu

Migros Personel Alımı ve İş Başvurusu ;Ülkemizin en büyük perakende zincir mağazalarından olan Migros, 2018 yılında farklı şehirlerde ve bölgelerdeki mağazaları için, değişik pozisyonlar için personel alımı yapmakta. Migros iş ilanları ve Migros iş başvurusu hakkında detaylı bilgilere bu yazımızda bulabilirsiniz.
Migros Personel Alımı ve İş Başvurusu

Migros Kurumsal

Türkiye’de perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş konseptte hizmet sunan mağazalarında, müşterilerine kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap, tekstil gibi birçok alandaki ürünleri en uygun fiyatlarda ve en kaliteli şekilde almalarını sağlamaktadır.

Migros Sanal Market

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması niteliğinde olan Migros Sanal Market, Migros mağazalarından satın alabileceğiniz tüm ürünlerin, aynı fiyat ve indirim fırsatları ile alınabildiği, haftalık Migros katalog incelenerek hangi ürünlerde indirim olduğu görülebilen, 7 gün 24 saat hizmet veren online bir e-ticaret sitesidir. Mobil cihazlar için de oldukça kolaylıklar sağlayan Migros Sanal Market’e sanalmarket.com.tr adresinden erişebilirsiniz. Site üzerinden Migros indirim kataloğu incelenebilir ve migros kampanya haberleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Migros İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Migros iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, cvbenim.com ya da diğer kariyer siteleri üzerinden Migros tarafından ilan edilen ve uygun niteliklere sahip olduklarını düşündükleri boş pozisyonlara başvuruda bulunabilirler. Migros işe alım sürecinde resmi kariyer sitesi olan www.migroskurumsal.com üzerinden insan kaynakları departmanı ile temasa geçilebilir veya Migros mağazalarına bizzat giderek Cv bırakılıp iş başvurusu yapabilirler.

Migros İş İlanları 2018

Migros mağazalarında personel kadrosu için şu pozisyonlarda personel aranmaktadır.
Kasiyer, tezgahtar, kasap, sıcak satış fırın elemanı, meyve sebze tezgahtarı, şarkütör, taze gıda personeli ve et satış elemanı. Alımlar İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde bulunan Migros mağazaları için yapılmaktadır.
Bu personeller için aranan genel nitelikler ise: en az lise mezunu, yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, vardiyalı sistemde görev yapabilecek.
Mağaza yöneticisi pozisyonları için de başvurular alınmaktadır. Mağaza yöneticisi olmak isteyenlere, 6 aylık yönetici yetiştirme programı uygulanmakta ve daha sonra bu adaylar farklı şehirlerdeki Migros mağazalarında yönetici olarak çalışmaktadır. Mağaza yöneticisi başvurularında aranan şartlar şunlardır:
İşletme, iktisat, yönetim bilimleri alanında üniversiteden mezun olmuş olmak, insan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı çalışan, ekip çalışmasını benimsemiş, perakende sektöründe kariyer hedefi olan ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Migros E-Arşiv Sistemi

Migros, 01 Ocak 2016 tarihinden itibaren e-Arşiv Fatura uygulamasına geçildiği için, siparişlerinizi fatura çıktısı yerine e-Arşiv Fatura Bilgi Belgesi ile teslim edilmektedir.
Bu belgede yine teslim edilen ürünlerin miktar ve fiyat bilgisi ile alışveriş sonucunda faydalandığınız indirim tutarlarını görmeye devam edebileceksiniz.
Elektronik ortamda düzenlenen faturanızı sipariş teslim tarihinizin ertesi günü aşağıdaki şekilde kolayca temin edebilirsiniz:
1. https:\\earsiv.migros.com.tr adresinden Vergi / TC Kimlik numaranız ve e-Arşiv Fatura Bilgi Belgesindeki referans numaranızı girerek,
2. Dilediğiniz Migros satış mağazasına e-Arşiv Fatura Bilgi Belgeniz ile başvurarak, erişebilirsiniz.
Not: E-Arşiv Fatura Bilgi Belgesi, irsaliye yerine geçmektedir.

Diğer mağaza personeli alımları için sitemizin ilgili  avm iş ilanları kategorisini inceleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir