Pronet Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pronet Personel Alımı ve İş Başvurusu;ülkemizin lider güvenlik şirketi olan Pronet, gittikçe büyüyen hizmet hizmet ağında değerlendirmek üzere personel alımı yapmaktadır. Kurumsal bir kimliğe sahip olan pronet bünyesinde çalışmak isteyenler, güvenlik iş ilanları hakkında bilgi almak ve pronet iş başvurusu yapmak için bu yazımızdan faydalanabilirler.
pronet-guvenlik-is-ilanlari

Pronet Kurumsal

1995 yılında kurulan Pronet, ev ve işyerlerine güvenlik çözümleri üreten lider bir güvenlik şirketidir. Türkiye’de kurduğu yaygın hizmet ağı ile 200 binden fazla aboneye, 1 milyondan fazla kullanıcıya en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.
Güvenlik sektörüne odaklı çalışan pronet, güvenlik sistemleri alanında teknolojiyi yakından takip eden, ev ve işyerlerinin ihtiyacı olan güvenlik kamerası ve alarm sistemleri gibi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Pronet Güvenlik kamerası fiyatları olarak gayet uygun fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadır.
Pronet , Müşteri portföyü olarak, bireysel kullanıcılardan, şirketlere, bankalara ve zincir perakende mağazalara kadar geniş bir müşteri kitlesi tarafından tercih edilmektedir.

Hızlı şekilde büyüyen Pronet, 2012 yılında dünya’nın en büyük yatırım şirketleri arasında olan Cinven’le ortaklık yaparak daha da güçlü bir şirket haline gelmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesini gözeten Pronet, son teknolojiyi yakalayan sistemleri, 2 binden fazla uzman personeli ile Türkiye çapındaki hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Pronet İş Başvurusu 2018

Pronet Güvenlik Hizmetleri farklı il ve kadrolarda personel alımlarına devam ediyor. Pronet güvenlik iş ilanları ile ilgili bilgilere aşağıda yer verilmiştir. Pronet açık pozisyonları görmek ve başvuruda bulunmak için buraya tıklayın.
Pronet Güvenlik Hizmetleri tarafından yayımlanan mevcut personel alım ilanları güncellenerek yeni pozisyonlar da eklendi. İşte ilan detayları:

Alım Yapılacak Pozisyonlar:
*Saha Satış Uzmanı,
*Özel güvenlik görevlisi,
*Telemarketing Müşteri Temsilcisi,
*Portföy Yöneticisi,
*Müşteri Hizmetleri Takım Lideri,
*.Net Yazılım Uzman Yardımcısı,
*Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
*Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı,
*İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
*Lojistik Uzman Yardımcısı, Outbound Müşteri Temsilcisi,
*Faturalama Elemanı (Dönemsel),
*Montaj Teknisyeni,

Alım Yapılacak İller:
* İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Antalya, Adana

Adaylarda Aranılan Genel Nitelikler:

* En az lise mezunu olmak
* İkna ve İletişimi becerisi güçlü
* Hedef ve sonuç odaklı düşünebilen
* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan
* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak
* Ekip çalışmasına yatkın
* Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak
Pronet personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için cvbenim.com, diğer kariyer siteleri ya da Pronet resmi sitesini kullanabilirler.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir