Yeni Huzur Tıp Merkezi Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yeni Huzur Tıp Merkezi 1989 yılında İstanbul’un Kağıthane semtinde poliklinik olarak hizmet vermeye başlamış, zamanla yeni polikliniklerin eklenmesiyle şimdiki binasına geçmiş ve 2007 yılından sonra yapılan yatırımlarla Yeni Huzur Hastanesi Kağıthane bölgesinde, modern bir tıp merkezi haline gelmiştir. 2017 ve 2018 yılı Özel Yeni huzur Tıp Merkezi iş ilanları incelendiğinde, hasta danışmanı, acil hemşiresi, göz doktoru, ebe, diş hekimi, iç hastalıkları uzmanı gibi birçok branşta personel alımı yapıldığını görmekteyiz. Sağlık sektöründe geleceğine yön vermek isteyenler, Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi iş başvurusu hakkında bilgiler sunan bu yazımızdan yararlanabilirler.

yeni-huzur-tip-merkezi-is-ilanlari

Yeni Huzur Tıp Merkezi İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

Yeni Huzur Tıp Merkezi personel alımı sürecinde etik değerleri benimsemiş, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğine önem veren, hem tedavi edici hem de koruyucu sağlık çalışmalarını en iyi şekilde yerine getiren nitelikli ve uzman kadroların işe alınmasına önem verilmektedir.
Cvbenim.com da yayınlanan Yeni Huzur Tıp Merkezi için açık iş pozisyonları için tıklayınız.
2017 ve 2018 yılı için, Yeni Huzur Tıp Merkezi iş ilanları yönünden şu kadrolarda personel aranmaktadır.

Diş Hekimi

Üniversitelerin ilgili bölümlerini bitirmiş olmak, alanında en az 2 yıl deneyimli, , alanındaki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden, iletişim becerisi kuvvetli, güler yüzlü, ekip çalışmasına uyumlu olması gerekmektedir.

Gece Diş Hekimi

Yeni Huzur Hastanesi, alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, kendi alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, iletişim becerisi güçlü, hasta ve hasta yakını memnuniyetini gözeten, gece çalışacak, bay “gece diş hekimi” aramaktadır.

İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı

Lisans mezunu, branşı ile ilgili yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden, hasta ve hasta yakınları memnuniyetine önem veren, iletişim yeteneği güçlü, aktif ve tam zamanlı çalışacak “Dahiliye Uzmanı” personel aranmaktadır.

Hangi Alanda Personel Alımı Yapılıyor?

Yeni Huzur Tıp Merkezi iş ilanları incelendiğinde, sağlık sektörüyle ilgili pek çok branşta personel alımı yapıldığını görmekteyiz. 2017 ve 2018 yılında özellikle ebe, hemşire, göz doktoru, iç hastalıkları uzmanı, hasta danışmanı, diş hekimi gibi birçok pozisyonda zaman zaman personel ilanı vermektedir. Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi Sgk anlaşmalıdır. Huzur Hastanesi doktorları, hemşireleri ve diğer sağlık personelleri alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Hangi bölümler (poliklinikler) mevcut?

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)

 Dermatoloji (Cildiye)
 İç Hastalıkları (Dahiliye)
 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 Kardiyoloji
 Genel Cerrahi
 Göz Hastalıkları
 Üroloji
 Kadın Hastalıkları ve Doğum
 Ortopedi ve Travmatoloji
 Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 Beslenme ve Diyet
 Diş Ünitesi
 Biyokimya
 Radyoloji
 Acil
 ESWL

Yeni Huzur Hastanesi yeri konumu

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres : Ayazma Cd. Ferdağ Sk. No:11 Çağlayan – Kağıthane / İSTANBUL
Telefon : 0 212 224 70 86
E-Posta : info@yenihuzurtipmerkezi.com

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi‘nde Çalışmak İster misiniz?

Kariyerlerini Yeni Huzur Hastanesi’nde sürdürmek isteyenler, Yeni Huzur Tıp Merkezi’nin kurumsal sayfası üzerinden başvuru yapabilir, ya da aktif iş ilanlarını görmek ve başvuru yapmak için Cvbenim.com üzerinden iletişime geçebilirler.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir