Bezmialem Vakıf Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi yeni personel arkadaşları arıyor. Genel olarak sağlık personeli alımları gerçekleştiren üniversite, daha birçok alanda personel alımıda gerçekleştiriyor. Zaman zaman eleman alımlarda değişiklik gösteren Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi ilanları internette paylaşarak iş arayanlara sunuyor. İsterseniz üniversite hakkında kısa bir bilgi ardından iş ilanları bölümüne geçelim.

Adını Bezm-i Alem Valide Sultandan Alan Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi, 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bezmialem vakıf üniversitesinde; eczacılık, diş hekimliği, tıp ve sağlık hizmetleri eğitimleri verilmektedir. Bezmialem adını; Dönemin Osmanlı padişahı olan Abdülmecit’in annesi olan, Bezmialem Valide Sultandan almaktadır. Üniversite; kaliteli eğitim anlayışını ve özgür düşünen bireyler yetiştirmeyi amaçlayarak, dünya standartları arasında, adından söz ettirecek bir eğitim sistemine sahiptir. Sağlık alanında eğitim veren Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi, verdiği eğitim kalitesiyle, ülkede referans olacak üniversitelerden biri olarak yer almaktadır.”Bezmialem Randevu Nasıl Alınır?” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Hangi Alanda Personel Alımı Yapacak?

Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi; doktor, hemşire ve tıbbi sekreterlik alımı yapmaktadır. Üniversiteye alınacak personelde; güler yüzlü, yüksek motivasyona sahip, hasta memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek ve kariyer sahibi olmak isteyen niteliklere sahip kişilerden seçilmesine özel gösterilmektedir. Personel başvurusu yapmak için istenen şartları taşıyan herkes, başvuru yapabilmektedir.

Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapılabilmektedir. Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi iş başvurusu için sitede yer alan açık pozisyonları inceleyerek, başvur seçeneğiyle, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Açık pozisyonda yer alan personel alımı nitelik ve şartlarını inceleyerek, istenen şartları taşıdığınız alan ve hizmet sektöründe, inceleme yaparak, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce, kurumla ilgili bilgi almak için araştırma yaparak, kurum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi ve Hastanesi Hakkında Bilgiler

1Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba tarafından 2010 yılında kurulmuş olan Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. Vakıf Gureba Hastanesi olarak tanıdığımız Bezmiâlem adını Osmanlı Padişahı Abdülmecit’in annesi olan Bezmiâlem Valide Sultan’dan gelmektedir. Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Sağlık Bilimleri Fakülteleri ve Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu ile eğitim vermektedir.

Vizyonumuz

Sağlık ve Eğitim gibi önemli alanlarda eğitim, araştırma ve hizmetler sağlayarak, ülkemizde ve dünyada referans olarak görülen, lider bir üniversite olmaktır.

Misyonumuz

 Gerek ülkemiz insanlarının, gerekse tüm insanlığın ihtiyacı olan bilgiyi üretme ve uygulama sorumluğunu yüklenen,
 Üniversite ruhunu gerçek anlamda kavramış,
 Özgür düşünceli,
 Düşüncelerini özgürce ifade edebilen,
 Bilgiyi analiz ve sentez edebilme yeteneğine sahip,
 Geleceğin toplumsal ve teknolojik alandaki ihtiyaçlarını algılamaya ve çözmeye duyarlı bireylerin yetişmesine destek veren,
 Toplumun değer yargılarına ve farklılıklarına saygılı ve hoşgörülü,
 Öğrencilerinin eğitim, öğretim ve kişisel gelişim beklentilerini dünya standartlarında karşılayacak bir üniversite hizmeti sunmaktır.

 

 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve Aranan Nitelikler

Bezm-i âlem üniversitesine ve hastanesine hangi pozisyonlarda işe alım yapıldığını araştırdığımızda, güncel açık pozisyonlar özellikle şu alanlarda yer almaktadır.
Hemşire alımı: Sağlık Meslek Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunlarının başvurabileceği bu kadrolar için, ekip çalışmasına yatkın, hasta memnuniyetine önem veren, motivasyonu yüksek ve kariyer hedefi olması gibi nitelikler aranmakta.

Doktor Alımı: Şu an için güncel açık pozisyonlara bakıldığında pratisyen doktor, göğüs hastalıkları uzmanı, dermatoloji uzmanı gibi kadrolar için personel alımı yapılmaktadır. Bu pozisyonlara başvuran adaylarda istenen genel nitelikler ise, alanı ile ilgili okullardan mezun olması, güler yüzlü ve işini severek yapması, yükse motivasyona sahip olmaları ve kariyer hedefi taşımaları gibi özellikler öne çıkmakta. Daha önce benzer iş pozisyonlarında çalışmışsanız, işe alınma şansınız daha fazla olmaktadır.

Kariyer siteleri veya üniversitenin kendi insan kaynakları bölümünde zaman zaman yeni ilanlar paylaşılmaktadır. Bezmialem temizlik is ilanlari,Sosyal hizmet uzmanı, tıbbı sekreter gibi farklı branşlarda da sık sık alımlar yapılmaktadır.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İş İlanları 2019

bezmialem personel alımı ve iş ilanlarıYukarıda bahsettiğimiz gibi üniversite personel alımları internet ortamında paylaşarak iş arayanlara sunuyor. Böylece başvurunuzu internetten yapmak imkanına sahip olabiliyorsunuz. İsterseniz hemen buraya tıklayarak Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi iş ilanları sayfasına ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada açık pozisyonlar listelenecektir. Buradan size en uygun ilanı seçebilir ve başvuru şartlarını görüntüleyebilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz ilanda yer alan ‘başvuru yap‘ butonu ile iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda verilen bağlantı adresini kullanarak üniversitenin verdiği iş ilanlarını detaylıca görebilirsiniz. İlan hakkında soru, görüş ve önerilerizi ise yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla sağlık personeli alımı için sitemizdeki konulara göz atabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir