Bezmialem Randevu Nasıl Alınır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak farklı branşlarda uzman doktorları ile hastalarına deva olmayı hedefliyor. Hasta memnuniyetine önem veren hastane, farklı imkanlar sunarak; randevu almadan, sonuç öğrenmeye kadar her işlem için kısa sürede sonuç alınmasını sağlıyor.

Bezmialem Randevu Nasıl Alınır?

Bezmialem Hastanesi’nden Randevu Nasıl Alınır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olarak farklı şubelerle hizmet vermektedir. Randevu almadan önce hangi hastanede muayene olacağınızı seçerek, hastanede yer alana poliklinikleri görebiliyorsunuz. Fakat randevu almadan önce bazı detayların bilinmesi, hastaların doğru tercih yapmasına yardımcı olacaktır.

  • Gamma Knife Polikliniği, sadece Gamma Knife hastalarına hizmet vermektedir. Bu hastalık dışındaki müracaatlar Beyin Cerrahisi Polikliniği’ne yapılmalıdır.
  • Beyin Tümörü Polikliniği, sadece beyin ve omurilik, omurga tümörü olan hastalara hizmet vermektedir.
  • Hastanede profesör, doçent ya da uzman doktor seçimine göre muayene ücreti farklı alınmaktadır.
  • Randevu saatine özen gösterilmesi gerekmektedir.
  • ‘’Mesai Dışı’’ yazan poliklinikler için randevu talebi, 17.00-19.00 saatleri arasında oluşturulabilir.
  • Yaşlılık psikiyatrisi ‘’65 yaş ve üzeri’’ hastaları kabul etmektedir.
  • Fetal Ekokardiyografi için Çocuk Kardiyolojisi bölümünden randevu alınmalıdır.

Randevu ile dikkat edilecek hususlar doğrultusunda, online olarak ya da 0 212 453 0 453 numaralı telefon numarasından randevu talep edebilirsiniz.

 

 

Bezmialem Hastanesi’nden Randevu Nasıl İptal Edilir?

Hasta tarafından alınan randevu, iletişim bilgileri üzerinden hastane tarafından iptal edilebilir.

Randevular için en az 45 dakika öncesinde, hastanede olunarak, daha önce giriş yapılmaz; giriş işlemlerinin yapılması süreci hızlandıracaktır. Ayrıca hastane randevu taleplerinde mevcut olan kurallar nedeniyle, randevu saatini bir saat geciktiren bir hastanın, randevu kayıt haklarını kaybetmektedirler.

Bezmialem Hastanesi İçin Randevu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden alınan randevular için, saat ya da gün ile ilgili hasta tarafından bilgi eksikliği yaşandığı zaman, online olarak ‘’randevu sorgulama’’ yapılabilir. Randevu aldığınız sırada size verilen randevu kodu ile ya da SMS ile doğruma yoluyla, bilgilerinizi kontrol edebilir. Online olarak bilgi alabilme durumunuz yok ise hastaneye telefon numarasından ulaşarak ‘’randevu sorgulama’’ yapabilirsiniz.

+Randevu Sorgulama ekranı için tıklayınız.

Bezmialem Hastanesi Laboratuar Sonuçları Bilgilendirme

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin herhangi bir şubesinde muayene ile istenen tahliller için, sonuçları almak için ‘’e-rapor’’ uygulaması ile TC Kimlik Numarası ve dosya numarası ile gerekli bilgilere ulaşılabilir. İstenilen bilgiler girildikten sonra, tahlil sonuçları belli oldu ise  ‘’ Sonuçlanma Süresi’’ ile başlayarak, gerekli bilgiler liste halinde sunulmaktadır.

Bezmialem Diş Hastanesi Randevusu Nasıl Alınır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Polikliniği’nde randevu almak online sistem ya da 0212453 0 453 ve 0212 453 18 50 telefon numaraları ile talepte bulunabilirsiniz. 10 gün içerisinde aynı branşa iki kez randevu alıp, gelmediğiniz durumda iptal ettirilmemesi durumunda; 10 gün boyunca aynı branşa yeni randevu verilmemektedir.

Randevu alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, hastanın yaşına göre randevu talebinde bulunmaktır. 13 yaş altı ve 13 yaş ve üzeri hastalar olarak, iki farklı randevu talebi oluşturulmaktadır.

 

Bezmialem Hastanesi Doktorları

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde görev yapan doktorlar ile ilgili detay bilgi almak için bezmialemhastanesi.com sitesi üzerinden ‘’Bölümler’’ kısmını tercih ederek; hem doktorlar ve bölümlere hem de doktor ile ilgili detaylara ulaşılabilmektedir.

Bezmialem Muayene Ücretleri Ne Kadardır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde mesai saatleri içerisinde, profesörler doktorlar için 100 TL, doçent doktorlar için 60 TL, uzman doktorlar için 20 TL muayene ücret farkı alınmaktadır.

Hastane mesai saatleri dışında muayene ücretleri profesörler doktorlar için 150 TL, doçent doktorlar için 100 TL, uzman ve yardımcı doçent doktorlar için 60 TL muayene ücret farkı alınmaktadır.

Diyetisyen muayeneleri SGK güvencesinde olmayıp, muayene ücretleri 5O TL’dir.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir