Müşteri Hizmetleri Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Bir ürün ya da hizmet ile ilgili alım, satım ya da daha sonraki süreç için sunulan yardımcı uygulama sürecine odaklanan bölüme ‘’müşteri hizmetleri’’ denir. Müşteri hizmetleri, müşteri ile iş yeri arasında kurulacak ilişki açısından, iş yerleri açısından önemli birimdir.

Uzmanlığı, insan odaklı ve direk iletişime yönelik bir iş kolu olması sebebiyle,  iş yerlerinin bu pozisyon için kişi arayışına yönelik iş alanları da her geçen gün artmaktadır.

Müşteri hizmetlerinde ‘’müşteri temsilcisi’’ sıfatıyla çalışacak olan kişiler için ortak kişisel özellikler dışında, iş yerlerinin kendi çalışma politikasına yönelik özel kriterleri doğrultusunda belirttiği şartlara sahip olan kişiler; iş için başvuruda bulunurlar.

 

 

TTNET Müşteri Hizmetleri Personel Alımı

Türk Telekom bünyesinde hizmet veren TTNET, ihtiyaç duyulan anlarda müşteri hizmetleri departmanında görev yapacak müşteri temsilcisi iş ilanları vermektedir. Bu alanda kariyer yapmak isteyen ve iş ihtiyacı olan kişiler, bu ilanları değerlendirirken ilan detaylarına dikkat ederek başvururlarsa; işe alım sürecinde pozitif değerlendirilme şansları daha fazla olacaktır.

TTNET Müşteri Hizmetleri personel alımı için;  departman için müşteri hizmetleri, çalışma süresi içinde sürekli ya da tam zamanlı ifadeleri ile bölüm ve çalışma zamanı hakkında bilgilendirme yaparak; en önemli şartları belirtmiş olur. Genel olarak müşteri temsilcisi için bulunmasını istediği özellikler ve pozisyon yeterlilikleri doğrultusunda en yetkin olan adaylar arasından tercih yapacaktır.

Gerekli şartları sağlayan kişiler iş başvurusunda bulunarak, kabul edilmeleri durumunda görüşmeye çağrılarak değerlendirme sürecine tabi olarak;  TTNET Müşteri Hizmetleri departmanına ait olan 444 1 444 numara üzerinden müşteri temsilcisi olarak görev alırlar.Diğer tüm “Türk Telekom Personel Alımı ve İş Başvurusuile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Superonline Müşteri Hizmetleri Personel Alımı

Evlere kadar 100 Mbps’lik fiber optik bağlantı sunan ilk ve tek Telekom operatörü Superonline, müşteri memnuniyetine önem vermekte olup, çalışma arkadaşlarını da seçerken de bu prensip doğrultusunda çalışacak kişiler arasından tercih etmektedir.İş başvurularında ikna yeteneğine sahip, iletişim yeteneği güçlü, müşteri odaklı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak kişiler arasından seçim yapmaktadırlar.

İş başvuru kabul edilen kişiler, Superonline Departmanı bünyesinde; bireysel müşteri hizmetleri  0532 532 00 00​ veya kurumsal müşteri hizmetleri 0850 222 1 ​​​222 telefon numaraları üzerinden, müşteri temsilcisi olarak müşteri memnuniyetini sağlarlar.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Personel Alımı

Personel alımında,  Turkcell kurum kültürüne ve alınacak pozisyona özel yeteneklere sahip en uygun adayı Turkcell çalışanı olarak, ekibine katmayı hedefler. Tüm başvurular Turkcell veritabanına kaydedilerek; gerekli nitelikleri taşıyan kişiler için bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, müşteri temsilcisi olmak için gerekli yetkinliklere sahip olmanın dışında kişisel özellikler açısında da değerlendirilir.

Görüşme, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda başarılı bulunan arkadaşlar, Turkcell Müşteri Hizmetlerine ait olan,  0532 532 00 00 telefon numarası üzerinden müşterilere hizmet vermek üzere müşteri temsilcisi olarak göreve başlarlar.Diğer tüm “turksell iş poziyonları” ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

Samsung  Müşteri Hizmetleri Personel Alımı

Dünya liderleri arasında olan Samsung, müşterilerine ürünleri ve verdiği hizmetler için  her konuda yardımcı olmak adına, müşteri temsilcisi olarak iş başvurusu almaktadır. Bunun için yapılması gereken, insan kaynakları tarafından hazırlanmış olan CV, doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Doldurulan CV’ler faks ya da e-mail yoluyla gönderilerek; üstün özelliklere sahip kişiler arasından, referansları da dikkate alınarak alım yapılır.

Samsung müşteri temsilcisi olarak işe başlanılması durumunda, 444 77 11 numaradan müşterilerine hizmet verilir.Diğer tüm “samsung iş poziyonları” ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Çağrı Merkezi İş İlanları

Çağrı merkezi iş ilanlarına farklı kariyer sitelerinden ya da gazete iş ilanlarından ulaşılarak, belirtilen özellikler mevcut ise faks, e-mail ya da posta yolu ile başvuruda bulunulması gerekir. Başvuru sırasında verilen bilgilerin doğru olması gerekir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Müşteri Hizmetleri Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Ağustos 30, 2018 tarihinde, saat 02:15
    Permalink

    Merhaba Bünyeniz de ilerleyen veya şimdi ki zaman aşımın da boşluk olsa kaynak ustası olarak gaz altı oksijen ve elektrik olmak üzere yapabileceğim böylüm üzerine sizinle ve ekip arkadaşlarınız ile çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir