Samsung Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Elektronik denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Samsung, 1930’lı yıllarda Güney Kore’de kurulmuş olan bir firmadır. Uzun zamanlardan beri üretimini üstlendiği ürünlerle birlikte Dünya’nın teknoloji konusunda ilk olarak yöneldiği isimlerden biri olmayı başarmıştır. Başarılı firma Türkiye’de de pek çok yerde uzun zamandan beri hizmet vermeye devam ediyor. Açık pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyuran firma, bu alandaki deneyimli kişilerden gelecek başvuruları bekliyor.

Samsung İş İlanları

Samsung genel olarak iş ilanlarını kariyer sitelerine bağlı olarak yayınlıyor. Bu iş ilanlarını inceleyerek sizler için en uygun olacak işi bulabilir ve anında CV’nizle birlikte samsung iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Samsung Çalışma Saatleri

Samsung mağazalarının şube fark etmeksizin sabah 9 ile akşam 19 arasında açık olduğunu belirtmek gerekiyor. Tek vardiya üzerinden çalışmaların olacağıda iş alımında kişilerin bilmesi gereken diğer konulardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Samsung Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Her firmada var olduğu gibi, Samsung firmasıda çalıştırmak istediği personellerde bazı özelliklerin olmasını istiyor. Bu bakımdan en az lise mezunu olan, teknolojiye ilgi duyan, her daim kendini geliştirmeye müsait bir yapıda, ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve planlı çalışabilecek adaylardan gelecek başvuruları bekliyor.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Samsung dünyanın en ünlü markaları arasında yer alıyor. Bu firmaya bağlı olarak çalışma hayatına geçmek maddi ve manevi açıdan her türlü avantajı elde etmenizi sağlayacaktır. Zira bu alanda kendinizi geliştirerek daha iyi pozisyonlara gelebilmeniz mümkündür. Samsung her zaman çalışanın yanında olan bir politika izlerken, bu sayede onların geleceklerini en iyi şekilde değiştirmesine imkan tanıyan sayılı isimlerden biri olmuştur.

 

 

Samsung Maaşları

Samsung’ta çalışan kişilerin var olduğu pozisyona göre maaş oranlarında değişimler yaşanabiliyor. Özellikle performansa bağlı olarak bir maaş artışı olduğundan dolayı, bunuda hesaba katmak gerekecektir. Genel olarak mağaza ve çağrı merkezi gibi yerlerde çalışmakta olan Samsung Personelleri asgari maaşın üzerinde bir maaş alır. Bunun yanında mühendis, müdür gibi alanlarda görev yapmakta olan kişilerin bunun iki katına kadar kazanabilmesi mümkün olacaktır.

Samsung İşe Alım Süreci

Samsung firmasına bağlı olarak çalışabilmek için öncelikle CV oldukça önemli bir yerdedir. Öncelikle kariyer sitesinden yapmış olduğunuz başvurudan sonra, başvuruların değerlendirilme süreci başlamış olur. Bir süre boyunca değerlendirilme sonuçlarının beklenmesi gerekecektir. Eğer başvuru olumlu bir şekilde sonuçlanırsa, size dönüş yapılarak bu şekilde bir sözlü mülakata çağırılmış olursunuz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir