Bernardo Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bernardo, mutfaklar için en iyi ürünleri bünyesine toplamış Türkiye’nin en ünlü markalarından biridir. Mutfak için harika çözümler üretmiş bu adres, her daim mutfak alanındaki ihtiyaçlar için başvuracağınız en iyi adreslerden biri olmuştur. Ülkenin pek çok yerinde şubesi bulunan Bernardo, bu şubelerde görev almak üzere personel alımı yapacağını duyurmuştur. Bu bağlamda satış danışmanı, mağaza müdürü, müdür yardımcısı, reyon şefi, depo elemanı gibi pek çok bölümde personel alımları olacaktır.

bernardo

Bernardo İş Başvuru Formu 2019

Bernardo ailesine katılarak bu köklü firmada yerinizi almak isterseniz, paylaşmış olduğumuz Bernardo iş ilanları üzerinden başvuruda bulunmanız gerekecektir. Bu ilan sayesinde firma bünyesinde bulunan açık pozisyonlarından haberdar olabilir ve kendinize uygun bulduğunuz alan için başvuruda bulunabilirsiniz. Buna göre kendiniz için doğru olacak bir iş ilanı görebilirsiniz.

Bernardo Çalışma Saatleri

Bernardo mağazasında görev almayı düşünüyorsanız çalışma saatlerini bilmenizde fayda var. Vardiyalı sistem üzerine kurulu olan şubeler sabah 10’da açılırken akşam 22’ye kadar çalışma devam ediyor. Bazı günlerde yoğunluk olduğundan dolayı bu saatlerde değişimler yaşanabilir.

Personel Alımında Nelere Dikkat Edilir?

Bernardo, personel alımı sırasında bazı şartların oluşmasına büyük önem veriyor. Satış konusunda başarılı, insan ilişkileri ve iletişim yönü kuvvetli, ikna gücü yüksek, ekiple çalışmaya yatkın, dış görünüşüne özen gösteren, yoğun tempoya ayak uydurabilecek ve en az lise mezunu olan kişilerden başvuruları bekliyor.

 

Bernardo Maaşları Ne Kadar?

Bernardo’da çalışan kişilerin asgari ücret aldığını belirtmek gerekiyor. Bunun yanında prim sistemide olduğundan dolayı, kişiler almış oldukları ücreti bu şekilde arttırabilir. Bunun yanında ek mesai ücreti, yol ve yemek ücretleride Bernardo tarafından karşılanacaktır.

bernardo

Bernardo’da Çalışmak Size Neler Kazandırır?

Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Bernardo, çalışanları için pek çok avantajıda beraberinde getirir. Zira bu alanda geleceği olan bir işe adımınızı atarken her daim sektör hakkında geniş bir gelişme süreci yaşayarak ilerleme fırsatı yakalarsınız.

İşe Alım Süreci

Bernardo başvuruda bulunmuş olan kişilerin onlara uygun bir şekilde işe yerleştirilmesine önem veriyor. Şirketin değerlerine uygun olarak bulunan adaylar bu sayede bir değerlendirilmeye alınırken, iş hakkında uyumuda bu sırada ölçülmüş olur. Özellikle işe alım sürecinde adayların daha önceden işle ilgili tecrübeleri ve işe olan hakimiyetleri önemli bir konudur. Bu durumlara göre adaylar kapsamlı bir şekilde değerlendirilmeye alınırken, ön plana çıkan kişiler mülakata çağırılacaktır. Mülakat sırasında referanslar kontrol edilerek, bu şekilde işe alım süreci tamamlanmış olur.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir