Anadolu Efes Biracılık Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Anadolu Efes Biracılık 1969 yılında hizmet vermeye başlamış bir firmadır. Türkiye başta olmak üzere Rusya, Orta Doğu ve diğer bağımsız ülkeler topluluğunda üretim yapmaya devam etmektedir. Her geçen gün etkisini biraz daha arttırmayı başaran firma şuanda dünya çapında 80’in üzerinde ülkede tüketilmektedir.

Anadolu Efes İş Başvurusu Formu

Anadolu Efes Türkiye çapında bulunan fabrikalarında çalıştırılmak üzere düzenli olarak personel alımına devam etmektedir. Eğer sizlerde Anadolu Efes firmasıyla birlikte çalışma fikrine olumlu yaklaşıyorsanız, firmaya istediğiniz bölüm üzerinden iş başvurusunda bulunmanız gerekir. Bunun için firmanın kariyer sitesi üzerinde yayınlamış olduğu ilanları inceleyebilir ve bu şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

 

Anadolu Efes Maaşları

Anadolu Efes Biracılık firmasında belirli bölümler üzerinde piyasa şartlarının üzerinde bir maaş sistemi uygulanmaktadır. Buna göre satış temsilcisi olarak işe başlayan bir kişi 2.850 TL alırken, uzman 3.100 TL, satış şefi 4.150 TL, yönetici 6 bin TL, iç denetim uzmanı 3.700 TL, planlama yöneticisi 5.300 TL, makine bakım şefi 4 bin TL, satın alma müdürü 3.600 TL maaş almış olacaktır. Özellikle kişilerin sahip olduğu deneyim bu maaş durumunu arttıran önemli gelişmeler arasında bulunur.

Personel Alımında Nelere Dikkat Edilir?

Anadolu Efes alacakları personelin özellikle bölümünde iyi bir deneyime sahip olmasını arıyor. Bunun yanında ekip çalışmasına bağlı bir çalışma sistemi olduğundan dolayı ekip çalışmasına uyumlu hareket edebilecek, disiplinli çalışma şekline sahip adaylardan gelecek olan başvuruları bekliyor.

 

 

İşe Alım Süreci

Anadolu Efes’te işe alım süreci ilk olarak firmaya kariyer sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvuruyla birlikte başlamış olur. Eğer firma için yapılan başvuru uygun bir haldeyse, mülakatların yapılacağı yere çağrılırsınız. Mülakatlarda işle ilgili tecrübeleriniz ve işe bakış açınız ele alınacaktır. Burada genel olarak klasik şekilde yapılan bir sözlü mülakata alınırsınız. Bunun yanında bölümler eğer gerektiriyorsa farklı yetenek testlerinin uygulanmasıda mümkün olacaktır. Bunun yanında mülakat sırasında sorulan diğer şeylerden biride kişinin işle ilgili olan gelecek hayalidir. Genel olarak bir saate kadar mülakatın sona ermesi sağlanır. Bu görüşmeden sonra eğer olumlu bulunmuşsanız, size iletişim yolları üzerinden bu durum bildirilmiş olacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir