Rize Çay İşletmeleri Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kısa süre önce yayımlanan duyuruya göre Çay İşletmeleri Kurumu geçiçi işçi alımı gerçekleştirecek. 184 geçiçi işçi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 22 Şubat 2016 ve 2 Mart 2016 tarihleri arasında yapabilirler. Başvuru adımları, genel şartlar ve ilanın bütün detaylarını öğrenmek için aşağıdaki başlıklarımızı inceleyiniz.

Çay İşletmeleri Kurumu 184 Geçiçi İşçi Alacak

çaykur personel alımı 2016

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünün Trabzon, Rize, Artvin ve Giresun il ve ilçelerinde bulunan fabrikalarda 2018 senesi yaş çay kampanyası döneminde mevsimlik işçi olarak göevlendirmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi alanlarından mezun, 184 kişilik Önlisans sınıfında Çay Eksperi mesleğinde geçiçi görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecektir.

Aranan şartlara durumu uyan adaylar, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden veya İŞKUR Hizmet Noktalarından şahsen ya da İŞKUR’un resmi internet sitesi olan iskur.gov.tr adresinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru tarihinin son günü resmi tatile denk geldiğinden dolayı bir sonraki iş gününde de başvurular kabul edilecektir.

Meslek

Meslek Öğrenme Türü
Çay Eksperi Okuldan

Eğitim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Çay Eksperliği Önlisans
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi Önlisans

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav KPSS Puan Türü KPSS Puanı (En Az)
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP93 60

caykur-logo-300x202

Çaykur Hakkında Bilmeniz Gerekenler

1947 yılında ilk çay fabrikasını kuran Çaykur; giderek kapasitesini genişleterek, 1985 yılında 45 fabrikası ile yurt dışı ve yurt içinde hizmet vermektedir. İç piyasada ve yurt dışında satışa sunduğu kuru çay üretimi ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Siyah çay, yeşil çay ve organik çay çeşitleriyle, çay severlere farklı seçenekler sunmaktadır. Bünyesinde sayıca çok fazla personel çalıştıran Rize çay işletmeleri, personel alımı yaparak, bünyesindeki çay üretimi kapasitesini daha da genişletmeyi hedeflemektedir.

Çaykur Kamu Personeli Alımı

Çaykur Genel Müdürlüğü; yazılı ve sözlü sınav ile Müfettiş yardımcısı alımı yapmaktadır. 35 yaşını doldurmamış ve İktisat, işletme, hukuk ve siyasal bilimlerin 4 yıllık eğitimlerinden mezun olmak gerekmektedir.  Askerliğini yapmış erkek adaylar ve seyahat sorunu olmayan kişiler ve özellikle de KPSS P48 puan türünden, 75 ve üzeri puan alan kişiler, personel alımına başvuruda bulunabilirler. Tüm istenen belgelerin, verilen sürede teslim edilmesi gerekmektedir.

 

KPSS Şartsız Çaykur Personel İşçi Alımı

Çay işletmeleri Genel Müdürlüğü, KPSS şartı olmaksızın, 1777 TL maaş ve ikramiyeli işçi alımı yapacağını duyurmuştur. Çaykur işçi alımı için ilkokul mezunu olmak ve beden işçiliği konusunda tecrübe sahibi olmak yeterli olmaktadır. 18 yaşını doldurmuş olmak şartıyla, istenen belgeler eksiksiz tamamlanarak, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık raporu, diploma fotokopisi, 2 adet fotoğraf ve sicil kaydı belgeleri ile İşkur’a veya internet üzerinden Çaykur işçi alımına başvurabilirsiniz.

Çaykur 184 Geçiçi İşçi Alımı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, başvuru yapmadan önce yazının altında bulunan bağlantı linkini kullanarak bütün detaylara erişmelidirler. İlan sitemizde bilgi ve duyuru amaçlı yayınlanmıştır. Başvuru için lütfen bağlantı adresini kullanınız ve bütün detayları inceleyiniz. Ayrıca aşağıda bulunan irtibat numaraları ile ilan hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Paylaşımımız hakkındaki soru ve önerilerinizi ise yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

İrtibat Hattı : 0 (464) 213 04 10 – 214 04 36 – 213 04 50 – 213 04 53

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir