NT Kitap Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkiye’de kitap, kırtasiye ve büro malzemeleri pazarlama alanında kendini kanıtlamış ve ülkemizin bu sektördeki zirve firmaları arasına girmiş olan ünlü firma NT, yeni mağaza satış danışmanı personelleri arıyor. Bu alanda kariyerine yön vermek ve NT ekibinin arasında yer almak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Ve hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde bulunan şubeleri için büyük bir alım gerçekleştiriliyor. Bu yüzden sizde hemen NT iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru ve detaylar için başlıklarımızı inceleyebilirsiniz.

NT Ne İş Yapıyor ?

İsterseniz aşağıdaki başlık altından hemen iş ilanları sayfasına ulaşabilirsiniz. Fakat bizim önerimiz aşağıda bulunan şirket hakkında kısa bilgiyi okumanızdır. Bu kısa bilgi iş başvurusu sürecinde size yardımcı olacaktır.

NT, Kaynak Holding tarafından 1999 yılında kurulmuştur. Türk şirketi olan NT mağazaları, kitap, kırtasiye ve ofis malzemeleri hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli ürün hizmeti ile günümüzde 165 şubeye kadar ulaşmıştır. Bu şubelerin 148’i Türkiye’de bulunmaktadır. Her geçen zaman içersinde de daha çok büyümeyi hedeflemekte ve ağını genişletmektedir.

NT İş Başvuru Formu

Sizde büyüyen NT mağazaları ekibinde yer almak ve kariyerinize yön vermek istiyorsanız, hemen NT iş ilanları kısmına geçebiliriz. Başvurular internetten elektronik bir ortamda yapılacaktır. Bu yüzden ilk olarak buraya tıklayarak NT iş ilanlarının bulunduğu sayfaya erişebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada yapılacak işin tanımı, adayda aranan kriterler ve pozisyon bilgileri yer alacaktır.

nt iş ilanları

NT İş Başvuru Şartları

NT mağazaları iş başvurusu için genel nitelikleri internet ortamında yayımlamaktadır. Bu sayfaya ulaşmak için yukarıdaki bağlantı adresini kullanabilir veya alttaki maddeleri inceleyebilirsiniz.

 • Dinamik, pozitif ve güler yüzlü,
 • En az lise ve dengi okullardan mezun,
 • 18 – 28 yaşları arasında,
 • Satış konusunda iyi bir kariyere sahip olmak isteyen,
 • Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek,
 • Dış görünüşüne önem veren ve titiz,
 • İkna ve ifade kabiliyeti yüksek,
 • Tercihen en az 1 yıl deneyimli

çalışma arkadaşları aranmaktadır. Paylaşım hakkındaki diğer ayrıntılar ve sizde aranan nitelikler yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı adresinde verilmiştir. Fakat halen konu hakkında kafanıza takılan sorular varsa alttaki yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Böylece bizler ve diğer ziyaretçiler tarafından istediğiniz cevapları bulabilirsiniz. Bol şanslar dileriiiiz…

Nt-magazalari

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

NT Kitap Personel Alımı ve İş Başvurusu” için 2 yorum

 • Şubat 5, 2017 tarihinde, saat 11:05
  Permalink

  Rize doğumluyum.
  Restorant hizmetlerinde (aşçı- işletme şefi) 30 yıllık iş tecrübesine sahibim.
  İşinde titiz ve dinamik biriyim

  Yanıtla
 • Nisan 14, 2017 tarihinde, saat 12:40
  Permalink

  sizinle çalışmak isterim

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir