Çelebi Hava Servisi Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Çelebi Hava Servisi 55 yılı aşkın tecrübeye sahip 13 bin çalışanıyla hizmet vermekte olan Türkiye’nin en büyük hava servisi firmalarından biridir. İki kıtada 5 farklı ülkede hizmet veren firma, günümüz itibariyle 36 farklı havaalanına sahip durumdadır.

Çelebi Hava Servisi Personel Alımı

Firma büyük çalışan kadrosunu her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Bu bakımdan yolcu hizmetleri, havacılık hizmetleri, yük kontrolü, ulaşım, genel havacılık hizmeti gibi pek çok pozisyona göre personel alımı yapmaya devam eder. Firma tarafından verilen ilanlar kariyer siteleri üzerinden vatandaşlara sunulmaya devam ediyor. Vatandaşlar ise kendileri için uygun ilanı gördükten sonra başvur alanına tıklayarak çok rahat bir şekilde iş pozisyonuna başvuruda bulunabilirler.

Çalışma Saatleri

Firmanın çalışma saatlerine baktığımızda ise sabah saat 7’de başlayan çalışmanın akşam 17’ye kadar devam ettiğini görüyoruz. Vardiyalı bir sistemin firma tarafından uygulandığını söylemek gerekir. Bunun yanında mesai saati içinde pek çok kısa mola ve yemek molası yer alıyor. Bu sayede personellerin normal şartlardan daha rahat bir şekilde çalışma süreci içinde bulunması sağlanıyor.

Çelebi Hava Servisi Çalışma Şartları

Çelebi Hava servisi çalışanlarının rahatlığı ve düzeni açısından pek çok ek imkan sağlamıştır. Çelebi Hava servisi Personel alımı sürecinden geçen kişilerinde yine oldukça rahat bir iş ortamına sahip olacağını belirtmek gerekiyor. Bu bakımdan ücretsiz servis imkanı sağlayan firma, yol ücreti konusunda yaşanan zorlukları ortadan kaldırmış durumdadır. Öte yandan yemekhane ve sağlık sigortası gibi ek imkanlarada sahiptir. Bu bakımdan personellerin kendisi ve aileleri için sağlık sigortasından yararlanma imkanı tanınmaktadır.

Personel Alımında Nelere Dikkat Ediliyor?

Firma personel alımı konusunda bazı durumlara titizlikle yaklaşıyor. Özellikle seyahat konusunda herhangi bir engeli olmayan, erkek adaylar için askerliğini yapmış, alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, ekiple birlikte hareket edebilecek, sorumluluk sahibi, zaman konusunda hassas davranan kişilerden gelecek olan başvuruları bekliyor. Öte yandan başvurulan alana bağlı olarak kişilerin dil bilgisi ve araç kullanma bilgi gibi konularda dikkate alınıyor. Özellikle alanında tecrübeye sahip olan kişilerin daha fazla önceliğinin olduğunu bildirmek gerekiyor.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir