Nurol İnşaat Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Nurol İnşaat 1966 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana Türkiye ve Dünya çevrelerinde prestijini artırmaya devam etmiştir. Sadece Türkiye değil Cezayir, Fas, Türkmenistan ve Suudi Arabistan Krallığı gibi pek çok ülkede üstün projelere imza atmış ve büyümeye devam etmiştir. Vasıflı ve vasıfsız alanlarda istihdam sağlayan Nurol İnşaat zaman zaman iş alımı yapacağını açıklamaktadır. Bunun haricinde iş alımı sitelerinde ilanlarını takip etmekte fayda vardır.

Nurol İnşaat İş Başvurusu

Nurol İnşaat bünyesinde bir işe başvurmak isterseniz iş başvuru formuna resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitesinde hangi pozisyonlarda personel ihtiyacı olduğu yazmasada işe alımın gerekli olduğu durumlarda kariyer sitelerinde ilan veriyor. Bu sitelerden açık pozisyonların takibini yaparak direk o pozisyona başvurabilirsiniz. Şu anda da kariyer sitelerinde Nurol inşaat iş ilanlarına göre tam zamanlı/full time olarak idari işler, mühendis saha hizmetleri teknisyeni ve genel başvuru gibi pozisyonlarda personel aramaktadır.

Nurol İnşaat Çalışma Saatleri

Yarı zamanlı bir pozisyonu bulunmayan Nurol İnşaat şirket bünyesinde pozisyona göre çalışma saatleri değişmektedir. Beyaz yaka ve mavi yaka pozisyonlarında çalışan personellerin belli bir çalışma saati vardır ve bu konu vardiyaya göre değişmemektir. Fakat gerek bu pozisyonlarda gerekse işçi pozisyonlarında esnek çalışma saatleri ile karşılaşabilirsiniz.

Nurol İnşaat Personel Maaşları

Nurol İnşaat’ın maaşlarına göz attığımızda farklı birçok alanda iş imkanı sunduğu için oldukça geniş bir skalaya yayılmış olduğunu söyleyebiliriz. Çalışanlarından işe girmeden önce aldıkları ve başvurdukları pozisyonda almak istedikleri maaşı soran Nurol İnşaat’ın genel olarak asgari maaşın üstünde bir maaş politikası olduğunu görüyoruz. Bu konuda iş pozisyonları büyük önem taşıyacağından dolayı net bir bilgi verilmesi mümkün değildir.

Nurol İnşaat Size Ne Katar?

Günümüzde iyi bir kariyer sahibi olmak günden güne önemini arttırmaktadır. Türkiye’de inşaat alanında büyük bir isim oluşturmuş ve 8 farklı ülkede açtıkları şubeleriyle globalleşme yolunda adım atan Nurol İnşaat özellikle inşaat sektöründe çalışmak isteyenler için büyük bir kariyer fırsatı sunuyor. Zamanla büyümeye devam ettiği için yükselme fırsatları da ortaya çıkıyor. Kısacası hem kariyer için hem de profesyonelleşmek için ideal bir şirket olduğunu söyleyebiliriz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Nurol İnşaat Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Ağustos 1, 2018 tarihinde, saat 18:51
    Permalink

    Ben inşaat soğuk demir döşerim,demir doğrama yaparım,beton kırarım,yer altı yapısı döşerim,beton atarım,İnşaat kaba temizliği yaparım,yani her işi yaparım inşaat işi dolduktan sonra beni çağırırsanız sevinirim sagılar

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir