Borusan Otomotiv Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Borusan Otomotiv, Borusan Holding tarafından 1984 yılında kurulmuş bir firmadır. Şuanda İstanbul merkezli olarak pek çok ülkede hizmet vermeye devam etmektedir.

Borusan İş Başvurusu

Düzenli olarak personel alımlarını duyuran firma bu konuda deneyimli adaylardan gelecek olan başvuruları bekliyor. Firmaya başvurular için vermiş olduğumuz iş ilanları üzerinden başvuruda bulunabilir veya firmanın kendi sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Genel olarak güncel ilanlara ulaşmak için kariyer sitelerini tercih etmeniz iyi olacaktır.

Personelde Aranan Özellikler

Borusan Otomotiv personel alımları konusunda özellikle bazı hususlara çok fazla dikkat ediyor. Ekiple birlikte hareket edecek, disiplinli çalışma şekline sahip, askerliğini tamamlamış, gelişmeye açık olan adayların başvuru yapmasını istiyor. Özellikle iş mülakatı sırasında adayın alandaki tecrübesi konuşulan en önemli durumlardan biri olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanında bölümün gerektirdiği durumlara göre aranan niteliklerde değişim yaşanabiliyor. Bazı bölümlerde yetkinlik bazlı mülakatlar, yabancı dil sınavlarının yapılması söz konusu oluyor.

Borusan Otomotiv İş Saatleri

Borusan Otomotiv firmasında çalışmak isteyen kişilerin son derece rahat ve esnek bir çalışma şekline sahip olacağını belirtmek gerekiyor. Sabah 8:30’la birlikte başlayan çalışmalar akşam 17:30’a kadar devam ediyor. Aynı zamanda çalışanların verim açısından daha iyi olabilmesi ve kendini daha iyi hissetmesi adına pek çok molada çalışma saatinin içinde bulunuyor.

İşe Alım Süreci

Borusan Otomotiv personellerin doğru alanlarda görev almasına özen gösteriyor. Buna yönelik personel seçimlerinide büyük bir titizlik içinde yapıyor. Buna göre açık pozisyonlara göre iş ilanları açılırken, buna uygun olacak şekilde adayların yerleştirilmesi sağlanıyor. Mesleki yetkinlikleri ve kişinin özellikleri işe alım sürecinde en önemli konulardan biri oluyor. Kariyer sitesi veya firmanın kendi sitesi üzerinden yapacağınız başvurudan sonra uygun bulunmanız halinde Borusan Otomotiv tarafından sözlü mülakata çağırılırsınız. Sözlü mülakat sırasında yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliklere sahip olup olmadığınıza dair bir söyleşi gerçekleşir. Soru cevap şeklinde olan bu mülakat işe karşı olan duruşunuzu ve tecrübenizi ölçmeye yönelik yapılacaktır. Eğer bu görüşmenin sonrasında aday uygun bulunmuşsa, firma tarafından iş teklifi alarak firma bünyesine bağlı olarak çalışma şansı yakalayabilir.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Borusan Otomotiv Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Ekim 3, 2018 tarihinde, saat 20:14
    Permalink

    Hayırlı gunler ben Abdullah bozkurt sizinle calişmak istiyorum el becerilerim yuksek ve algilamam cok iyidir.Bende sizden biri olmak ve daha iyi daha guvenılır bir kurum oldugunuz için sizinle calişmak istiyorum tabi bana bir şans verirseniz

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir