Acıbadem Sağlık Hizmetleri  Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Acıbadem Sağlık Hizmetleri, Acıbadem Holdinge bağlı olan İstanbul merkezli bir kuruluştur. Kuruluşu 1991 yılına dayanan bir kurum konumundadır. Şuanda İstanbul başta olmak üzere pek çok ilde hizmet veren bir sağlık kuruluşu durumundadır.

Acıbadem Personel Alımı

Acıbadem Sağlık Hizmetleri düzenli olarak personel alımına devam eden bir kurumdur. Bu sayede nitelikli bir personel kadrosunu bünyesinde toplamaya çalışır. Özellikle kişilerin yeteneklerini daha iyi değerlendirebileceği ve gelecek açısından daha iyi bir konuma gelebileceği bir iş fırsatı haline gelmiştir. Acıbadem Sağlık Hizmetleri ile iş hayatına atılmak isteyen kişilerin kurumun verdiği bu iş ilanları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekir.

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerine baktığımızda ise sabah 8 akşam 18 saatleri arasında çalışmanın olduğunu görüyoruz. Bunun yanında yemek ve diğer molalarında çalışma saatlerine ek olarak bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Genel olarak rahat bir çalışma alanına sahip olan kurum, bu şekilde çalışanları memnun edecek düzeyde bir çalışma ortamı yaratmış durumdadır.

Acıbadem Sağlık Hizmetleri Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Kurumun her iş bölümüne göre farklı niteliklere dikkat ettiğini belirtmek gerekiyor. Özellikle alanında deneyimli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli bir çalışma tarzına sahip, kendini sürekli olarak geliştirebilecek kişilerden gelecek olan başvurular beklenmektedir.

Burada Çalışmak Size Neler Kazandırır?

Maaş oranlarının yanında burada çalışmaya devam eden kişilerin günlük hayatını daha kolay bir hale getirecek pek çok avantaja sahip olduğu açıktır. Ulaşım masrafları yine kurum tarafından karşılanmış olur. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan hastaneler için ücretsiz olarak personel servis ağı bulunuyor. Bunun yanında sabah ve akşam olmak üzere vardiyalı şekilde çalışan kişilerin yemek ihtiyaçlarıda karşılanmış oluyor. Özel sağlık sigortası imkanıda bulunan kurumun tüm kuruluşlarda geçerli olmak üzere bir sağlık sigortası uygulanmış durumdadır. Aynı zamanda aileleride bu imkandan yararlanma hakkına sahiptir. Öte yandan şuanda kalacak bir yeri olmayan kişiler için lojman imkanı bulunurken bu sayede kişilere ücretsiz şekilde konaklama imkanı verilmiştir. İşyeri hekimi seçeneğide sadece çalışanların rahatsızlıklarına özel olarak danışabilecekleri bir adres olarak kalmıştır. Bu sayede önemli durumlara karşı anında çözüm yaratılmış olur.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir