Dora Hospital Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dora Hospital 2009 yılında İstanbul Fulya’da uluslar arası kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacıyla açılmıştır. Dora Hospital iş ilanları incelendiğinde, sağlık sektöründe çalışmak ve kariyer yapmak isteyenler için harika fırsatlar sunduğu görülen Hospital, sağlık alanındaki yeni teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip ederek, butik hizmet anlayışını sektöre kazandıran ve konuklarına üst düzeyde konforlu sağlık hizmeti sunan lider bir hastanedir. Özel Dora Hospital iş başvurusu hakkında bilgiler veren bu yazımızı inceleyerek, sizler de Dora Hastanesi ailesine katılabilirsiniz.

Dora Hospital İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

 

Dora Hospital İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

Dora Hospital personel alımı sürecinde kurum stratejileri ve kariyer planlaması esasına göre belirlenen boş pozisyonlar için zaman zaman alımlar gerçekleştirmektedir. En güncel iş ilanları hakkında bilgi almak için ve cvbenim.com da yayınlanan Dora Hospital için açık iş pozisyonları için tıklayınız.
https://cvbenim.com/ozel-dora-hospital-is-ilanlari-4364

2017 ve 2018 yılı güncel boş pozisyonlar için verilen iş ilanlarda şu kadrolara ağırlık verildiğini görmekteyiz.

Ebe Personel Aranmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerini bitirmiş olmak, hasta bakım kalite standartlarına uygun çalışabilen, alanındaki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden, iletişim becerisi kuvvetli, güler yüzlü, ekip çalışmasına ayak uydurabilen ve daha önce özel hastane deneyimi olması gibi koşullar aranmaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Alımı
Özel Dora Hospital, alanında deneyim sahibi, kendi alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, iletişim becerisi güçlü, hasta ve hasta yakını memnuniyetini gözeten “Plastik Cerrahi Uzmanı” aramaktadır.

Kurumsal Pazarlama Temsilcisi
Özel hastane bölüm satışına hakim olan, daha önce pazarlama sektöründe çalışmış, alanındaki gelişmeleri takip eden, iletişim yeteneği kuvvetli, sunum becerisi gelişmiş, sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çözümler üretebilen “kurumsal pazarlama temsilcisi” aranmaktadır.

Dora Hastanesi Hangi Alanda Personel Alımı Yapılıyor?

Özel Dora Hastanesi iş ilanları incelendiğinde, sağlık sektörüyle ilgili pek çok branşta personel alımı yapıldığını görmekteyiz. 2017 ve 2018 yılında özellikle ebe, tıbbi sekreter, plastik cerrahi uzmanı, acil servis hekimi, kurumsal pazarlama uzmanı, çağrı merkezi görevlisi, diş hekimi, göz hastalıkları uzmanı, dermatoloji uzmanı gibi alanlarda personel alımı yapılmaktadır. Özel Dora Hospital Sgk anlaşmalıdır.

Dora Hastanesi Hangi bölümler(poliklinikler) Mevcut?

Özel Dora Hospital, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Plastik ve Estetik Cerrahi, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji ve Medikal Estetik, Nöroşirurji (Beyin Cerrahisi), Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları ve Sağlığı, Yeni doğan ve Yetişkin Yoğun Bakım, Anestezi ve Reanimasyon, Mikrobiyoloji ve Biyokimya, Radyoloji ve Acil Servis branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Dora Hospital İletişim Bilgileri;

Adres: Fulya Mah, Yavuz Sk. No:7, 34758 Fulya / Şişli/ İstanbul

Telefon: (0212) 337 3232

Özel Dora Hospital’da Çalışmak İster misiniz?

Kariyerlerini Dora Hospital’da sürdürmek isteyenler, Dora Hospital kurumsal sayfası üzerinden başvuru yapabilir, ya da aktif iş ilanlarını görmek ve başvuru yapmak için cvbenim.com üzerinden iletişime geçebilirler.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir