Bosch Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Teknolojik ürünlerde dünya devi olan Bosch, bu alanda en çok tercih edilen markaların arasına adını yazdırmıştır. Türkiye’de oldukça geniş bir alana yayılmış olan Bosch için her daim personel arayışı devam etmektedir.  Bu bağlamda pek çok bölüm içinde personel açığı bulunur.

Bosch Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Bosch İş Başvuru Formu 2018

Eğer sizlerde dünyaca ünlü bu markanın bir parçası haline gelmek isterseniz, kendinize uygun olacak bir alana yönelerek bu alanda iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Markanın öğrenci ve yeni mezunlar içinde iş imkanı oluşturduğunu belirtmek gerekiyor. Sizde Bosch iş başvurusu ilanı üzerinden bulunduğunuz yere bağlı olarak Bosch bünyesine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

Bosch Çalışma Saatleri

Bosch genel olarak 09:00-21:00 arası açık olmaktadır. Şubelere göre bazen bu sürelerde değişimler yaşanabilir. Bunun yanında şubenin yoğun olduğu zamanlarda da bu sürede sarkmalar oluşacaktır. Bu nedenle başvuruda bulunmak istediğiniz yerin hangi saatlerde açık olduğunu öğrenmek için bir araştırma yapabilirsiniz.

Bosch Personel Alımında Nelere Dikkat Edilir?

Bosch, personel alımlarında özellikle bazı hususların kişilerde bulunmasına büyük bir önem veriyor. Genel olarak başvuracak adaylarda olmasını istediği özellikler ise; çözüm odaklı olması, sorumluluk duygusu, disiplin, yoğun tempoda çalışabilmesi, öğrenmeye ve gelişime açık, müşteriye odaklı düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, teknolojiyi yakından takip eden gibi özellikler arıyor.

Bosch’ta Kariyer Yapmak Kişiye Neler Kazandırır?

Firma, çalışan memnuniyetine önem vermekte olan sayılı firmalardan biri olarak ön plana çıkıyor. Modern bir çalışma ortamına sahip olurken, çalışanların bu imkanlarda çalışmasına neden olur. Öte yandan yemek, ulaşım masrafları, özel sağlık sigortası gibi pek çok ihtiyaçlarda çalışanların yanında olacaktır. Bunun yanında düzenli olarak verilmekte olan etkinliklerle birlikte çalışanların motivasyonunu arttırıcı çalışmalar içindedir. Bunlara ek olarak teknoloji alanında dünyanın en önde gelen markalarıyla birarada iş imkanına sahip olurken, kendinizi bu alanda geliştirmeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

Bosch Maaşları Ne Kadar?

Bosch’ta performansa bağlı bir ücret uygulaması vardır. Genel olarak Bosch’ta çalışmakta olan kişiler 12 brüt maaş alır. Yılda bir kez olmak üzere çalışanın performansı incelemeye alınarak bu şekilde fiyatlar tekrar belirlenir.

Bosch Firmasında İşe Alım Süreci

Bosch firmasında işe alım süreçleri kişilerin özgeçmişi üzerinden kısa bir değerlendirilmeye başlar. Bu değerlendirmeden sonra ilk eleme yapılarak daha sonra olumlu bulunan adaylar mülakata alınır. Bu mülakattan başarılı bir şekilde ayrılan adaylar için yönetici ve bölüm direktörü onayları da alınırsa işe alım süreci tamamlanmış olur.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bosch Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir