Boyner Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Boyner, 1981 yılında Bakırköy’de ilk mağazasını açmıştır. O tarihten itibaren sürekli büyüyen ve gelişmeye devam eden Boyner, şimdilerde Türkiye çapında 500 mağazasıyla hizmet veriyor. 37 ilde bulunan mağazalarından müşterilerine ulaşan Boyner, her geçen gün etki ağını genişleterek hizmet vermeye devam ediyor.

Boyner Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Boyner İş Başvurusu

Boyner’in şuanda 500 mağazasında ve diğer alanlarda çalışmakta olan 10 binin üzerinde personeli bulunmaktadır. Dönemsel olarak personel alımına devam eden Boyner’de pek çok bölüme özel olarak iş başvuruları açık durumdadır. “Satış danışmanı, muhasebe sorumlusu, pazarlama sorumlusu, personel işleri sorumlusu, birim yöneticisi, mağaza müdür yardımcısı” gibi pek çok birimde personel alımı yapılır. Bu alanlardan herhangi birine başvuruda bulunmak ve güncel iş ilanlarını takip etmek için, kariyer sitesini ziyaret etmek gerekir.

+++Boyner İş Başvuru Linki

Boyner Çalışma Saatleri

Boyner’de çalışmalar sabah 10’dan akşam 22 saatine kadar devam eder. Çalışmaların vardiyalı bir sisteme göre oluştuğunu belirtmek gerekir. Ülke çapındaki çoğu Boyner mağazası bu düzene bağlı olarak hareket etmektedir.

Boyner Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Boyner firmasında personel seçimi sırasında bazı özellikler daha fazla ön plana çıkıyor. Özellikle işe odaklı, disiplinli çalışan, ekiple çalışmaya yatkın, düzenli bir iş anlayışına sahip, alanında tecrübeli, iletişim yönü güçlü kişilerin bu başvurularda daha çok ön plana çıktığının altı çizilmelidir. Bu özelliklere sahip olan kişilerin şansı diğerlerine göre biraz daha fazladır. Eğitim durumuna geçtiğimizde ise, iş bölümlerine göre bir ayrımın yapıldığını belirtmek gerekiyor. Genel olarak duruma baktığımızda ise en az lise mezunu olmak üzere alımlar yapılmaktadır.

Boyner İş Başvuru

Boyner Maaşları

Boyner maaşlarının en düşük seviyesi asgari ücretin biraz üzerinde başlamaktadır. Bunun yanında “boyner satış müdürü maaşları” 3500 TL seviyesinde olurken, insan kaynakları 3000 TL, çağrı merkezi maaşları 2500 TL, stajyer maaşları 1000 TL olmaktadır. Pazarlama alanındaki maaşlar ise 3600 TL’den başlayarak 8500 TL’ye kadar artış gösterir. Yine aynı oranlar finans ve muhasebe bölümünde çalışmakta olan kişiler içinde vardır.

 

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Özellikle sektöre bağlı olarak gelişen bir gelecek planınız varsa, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için Boyner en iyi adreslerden biri olacaktır. Zira kendi sektörü içindeki en büyük isimlerden biri olarak ön plana çıkan bir adrestir. Her geçen gün büyümeye ve kendine yenilemeye devam etmektedir. Özellikle bu alanda hızlı bir şekilde yükselerek, kendinizi daha iyi yerlerde gösterebilme şansını yakalayabilirsiniz.

 Mağaza Personel Alımları için tıklayınız

 AVM İş İlanları için tıklayınız

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Boyner Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 2 yorum

 • Ekim 13, 2018 tarihinde, saat 09:33
  Permalink

  Temizlik raf düzenleme yemek işinde ustayim bana uygun iş varsa akşam da olabilir teşekkürler.

  Yanıtla
 • Kasım 17, 2018 tarihinde, saat 21:37
  Permalink

  I am a salesman so l can speak a few languages

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir