Toyzz Shop Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Toyzz Shop Türkiye’nin en ünlü oyuncak zincirlerinden biridir. Uzun zamandan beri oyuncak sektöründeki liderlerden biri olarak kabul edilen firma, ülke genelindeki etki alanını her geçen gün biraz daha büyütmeye devam etmektedir.

Toyzz Shop Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

 

Toyzz Shop Çalışma Saatleri

Türkiye’de bulunan Toyzz Shop mağazaları sabah 9’da açılırken, akşam 19’a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Çalışanların mesai saatleri içinde bir saatlik yemek molası hakkı bulunur. Aynı zamanda servis ve yemek gibi ücretlerde firma tarafından karşılanacaktır.

Toyzz Shop Maaşları

Toyzz Shop maaşlarına baktığımızda ise, asgari ücretin biraz daha üzerinde bir seviyede olduğunu görüyoruz. Prim sistemide getirildiğinden dolayı, personeller bu şekilde kazançlarını arttırmaya başlayabilirler. Mesai saatlerinin dışına çıkılmadan son derece disiplinli bir çalışma saatine sahip olduğundan dolayı, bu konuda personeller rahat bir çalışma ortamında çalışma şansı yakalayacaklardır.

Toyzz Shop Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Daha uyumlu ve verimli bir çalışma hayatı için, firma alacağı personellerde bazı özelliklerin olmasını istemektedir. Bu şekilde daha uzun zamanlı ve sorunsuz bir sistemin ortaya çıkması amaçlanır. Bu bakımdan alınacak personellerin çocukları seven, iletişim yönü güçlü, yoğun tempoda çalışabilecek, sonuç odaklı olarak çalışabilecek, hızlı ve uyumlu, disiplinli çalışma temposuna sahip olacak kişilerden olması beklenir. Özellikle daha önceki iş tecrübeside bu konuda personellerin diğerlerine nazaran biraz daha ön plana çıkmasına neden olacaktır.

Toyzz Shop İşe Alım Süreci

Doğrudan veya online başvurular aracılığıyla firmaya iş başvurusunda bulunmak mümkündür. İş başvurusunda bulunduktan hemen sonra eğer kriterleriniz firma için uygun bulunursa, sözlü mülakata çağırılırsınız. Diğer adayları geride bırakacak türden bir yapıya sahip olmanız işe alınmanıza neden olacak durumlardan biri olacaktır. Özellikle uyumlu ve disiplinli bir çalışma şeklinizin olup olmadığı sorgulanır.

Toyzz Shop İş Başvurusu

1000’in üzerinde çalışana sahip olan firma, 170’in üzerindeki mağazası için dönemsel olarak personel alımı yapmaya devam etmektedir. Toyzz Shop tarafından yayınlanan iş ilanlarına ulaşmak için, firmanın kariyer sitesi üzerinde yayınladığı açık pozisyonlara göz atmak gerekir. Bu şekilde kendinize uygun bir şehir ve bölümde firmaya bağlı olarak çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Başvuru Linki ::>>> https://www.toyzzshop.com/insan-kaynaklari

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Toyzz Shop Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 4 yorum

 • Kasım 28, 2018 tarihinde, saat 19:48
  Permalink

  Yenisbosna bakirkoy sirinevler

  Yanıtla
 • Şubat 8, 2019 tarihinde, saat 16:50
  Permalink

  5344689218 çalışma saatleri nde sıkıntı olmaZ işe ihtiyaç var

  Yanıtla
 • Ekim 5, 2019 tarihinde, saat 14:47
  Permalink

  acil ise ihtiyacim var ozdilek zorlu center olabilir 4 yil jokerbaby bebek magazasinda calistim satis danismani kasiyer depo gorevlisi olarak

  ihtiyac halinde iletisime gecilmesi rica olunur.

  0539 495 44 18

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir