Özdilek AVM ve Tekstil Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Özdilek AVM  firmasının kuruluşu 1971 yılına dayanmaktadır. O tarihten itibaren sürekli yenilenerek ve gelişerek yoluna devam eden bir firma halini almıştır. Günümüzde 8 bini aşkın çalışanı bulunan firma, yıllık olarak 70 milyonun üzerinde insana hizmet vermektedir.

Özdilek AVM ve Tekstil Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Özdilek AVM İş Başvurusu

Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan Özdilek alışveriş mağazaları için personel alımları sürekli devam etmektedir. Bu alanda işe başlamak isteyen kişilerin ise kariyer sitelerindeki Özdilek AVM iş ilanları üzerinden başvuruda bulunması gerekir. Bu ilanlar üzerinden part time veya full time olarak istenilen bölümler üzerinde iş başvurusunda bulunmak mümkün olacaktır.

 

 

Çalışma Saatleri

Özdilek AVM’ de çalışma saatleri sabah 10 ile akşam 23 arasındadır. Cumartesi ve Pazar olmak üzerede aynı çalışma saatleri söz konusudur. Kişilerin çalışma saatleri içinde yemek ve çay molası gibi hakları bulunur. Öte yandan part time seçeneğide bu sürenin kısalmasına neden olacak şeyler arasındadır. Bunun yanında Özdilek Alışveriş merkezlerinin bayram günlerinde de açık olduğunu belirtmek gerekir. Tabi bu zamanlar diğer günlere oranla biraz daha yoğun geçen günler arasındadır.

Özdilek AVM Maaşları

Özdilek AVM’de çalışmakta olan kişilerin bölümleri değişiklik göstereceğinden bu konuda farklı ücretlerin verilmesi söz konusu olacaktır. Genel olarak kişilerin en düşük olarak asgari ücretin üzerinde çalışması mümkün olur. Öte yandan prim gibi bir sistemde olduğundan dolayı çalışanlar biraz daha avantajlı bir konumda bulunurlar. Aynı zamanda yemek gibi masraflarında ticket tarzındaki kartlarla birlikte ödenmesi söz konusu olacaktır.

 

 

Özdilek AVM Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Özdilek AVM’de bünyesinde çalıştıracağı kişilerin belli başlı özelliklere sahip olmasını istiyor.
Özellikle mağazacılık sektöründe bir deneyime sahip olan,
Dış görünüşü önemseyen,
Disiplinli çalışabilen,
Takım çalışmasına yatkın olan,
Esnek çalışma saatlerine göre çalışabilecek,
İkna gücü yüksek,
Temiz ve bakımlı,
İnsan ilişkilerinde başarılı olan kişilerden gelecek olan başvuruları bekliyor.

 

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Özdilek bünyesine bağlı olarak çalışarak gelecek açısından oldukça geniş imkana sahip olan bir işe ilk adımınızı atabilirsiniz. Firma her daim personellerinin manevi olarak yanında olacağı için, çalışma hayatının en iyi şekilde geçmesi mümkün olacaktır.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Özdilek AVM ve Tekstil Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir