Evkur Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Evkur’un kuruluşu 1987 yılına dayanmaktadır. İlk olarak tek mağazayla yola başlayan Evkur, şimdilerde ülke çapında 40 farklı ilde 90 mağazaya sahiptir. Her geçen gün ürün yelpazesini arttıran marka şimdilerde ev ürünleri, teknolojik ürünler, spor aletleri, mobilya gibi çok çeşitli ürünü bünyesine toplamıştır.

Evkur İş İlanları

Her geçen gün ününe ün katmaya ve büyümeye devam eden bu marka için, çok sayıda personele ihtiyaç duyulur. Evkur firması genel olarak iş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Eğer firmaya bağlı olarak çalışma fikrine sıcak bakıyorsanız, bu iş ilanları üzerinden size uygun olan bir iş ilanını tercih ederek hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

Evkur Çalışma Saatleri

Evkur haftanın yedi günü açık durumdadır. Yalnız hafta sonlarındaki çalışma saatlerinde değişiklikler görülebilir. Sabah 9’da açılan Evkur mağazaları akşam 22’ye kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Bazı durumlarda illere bağlı olarak çalışma saatlerinde farklılıklar yaşanabilir. Bu mağazalarda ise en az 1 veya 1.5 saatlik bir açılış-kapanış farkı bulunmaktadır. Bunun yanında bu durum İstanbul’da yer alan bazı Evkur mağazalarında da görülebilir.

Evkur Maaşları

Evkur maaşlarının asgari ücret üzerinden hesaplandığını belirtmek gerekiyor. Bunun yanında yemek gibi yan haklarda firma tarafından sağlanmaktadır. 3 ayda bir olmak üzere tam maaş ikramiye alma hakkı kazanırlar. Bunun yanında mesai ücreti gibi ücretlerinde ödenmesi söz konusu olacaktır. Özellikle mağazalar genel olarak yoğun olduğundan dolayı çalışma saatlerinde bazı düzensizliklerin görülmesi mümkün olabilir.

Evkur Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Evkur iş ilanı için başvuracak adayların bazı özelliklere sahip olmasını istiyor. Özellikle bu şekilde işin yönetiminin sağlanması ve kişiden verimin alınması daha çok mümkün olacaktır. En az lise mezunu, alanında deneyimli, yoğun tempoya bağlı olarak çalışabilecek, müşteri ilişkileri güçlü, güleryüzlü, disiplinli çalışma anlayışına sahip, sorumluluk bilinci yüksek, verilen emirleri uygulayabilen, esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilecek adaylardan gelecek başvuruları bekliyor. Bunun yanında daha önceki zamanlarda satış danışmanlığına dair bir tecrübesi olan kişilerin bir adım daha ön plana çıkacağını belirtmek gerekiyor.

 

 

Evkur İşe Alım Süreci

Evkur iş başvurusu için online başvuru yöntemini kullanabilir veya eğer uygunsa doğrudan bulunduğunuz yerdeki Evkur mağazasına başvuruda bulunabilirsiniz. İlk olarak yukarıda bahsettiğimiz özellikleri ne kadar taşıyıp taşımadığınız bu başvuru sırasında incelemeye alınacaktır. Bunu anlayabilmek için bir mülakatın başlatılması söz konusu olur. Soru cevap şeklinde olan mülakatta beklentilere uygun şekilde bulunduysanız, başvurunuza olumlu şekilde dönüş yapılmış olacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir