Altınbaş Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Altınbaş personel alımı konusunda bilgi alabilmek için yazımızdan yardım alabilirsiniz. Altınbaş kuyumculuk ilk olarak faaliyete geçtiği yıldan bugüne, sektöre pek çok yenilik ve gelişme getiren isimlerden biri haline gelmiştir. Şuanda Dünya üzerinde 500 farklı noktadan hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen gün büyümeye devam eden Altınbaş, bu alanda istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Altınbaş İş Başvurusu

Altınbaş markası düzenli olarak personel alımına devam eden isimlerden biri haline gelmiştir. Sizlerde bu markaya bağlı olarak iş hayatına geçmek isterseniz, markanın kendi sitesi üzerindeki “altınbaş iş başvuru formunu doldurabilir veya kariyer siteleri üzerinden verilmiş ilanları incelemeye başlayabilirsiniz.

 

Altınbaş Çalışma Saatleri

Altınbaş mağazalarının ülke çapında aynı çalışma saatlerine devam ettiğini belirtmek gerekiyor. Sabah 10’da açılan mağazalar akşam saat 22’ye kadar hizmet vermektedir.

Altınbaş Maaşları

Bu alanda özellikle personel performansının çok önemli bir yerde olduğunu belirtmek gerekiyor. Yılın belirli zamanlarında kişilerin sağlamış olduğu performanslara bakarak bir maaş artışının yaşanması mümkün olabilir. Bunun dışında bölümlere bağlı olarak maaş oranlarının geliştiğini belirtmek gerekir. Günümüz itibariyle
Satış müdürü maaşları 12300 TL,
Pazarlama maaşları 3000 TL,
Finans maaşları 3400 TL,
Stajyer maaşları 1000 TL,
Mühendis maaşları 4400 TL,
Satış maaşları 3000 TL,
Teknisyen maaşları 3200 TL’den başlamaktadır. Performansa bağlı olarak bu fiyatların artması söz konusu olacaktır.

 

Altınbaş Personel Alımında Nelere Dikkat Edilir?

Her firmada olduğu gibi bu firmada da personelden daha fazla verimin alınabilmesi için bazı şeyler daha fazla gündeme gelmektedir. Buna göre firmanın personel alımı sırasında dikkat ettiği konulara gelirsek; ekip çalışmasına yatkın, müşteri memnuniyetine özen gösteren, iletişim yönü güçlü, sonuç odaklı düşünebilen, gelişimine özen gösteren, her daim kendini yenileyebilen özelliklere sahip olan kişilerden gelecek olan başvuruları beklediğini söyleyebiliriz.

İşe Alım Süreci

Altınbaş işe alım sürecinde geniş zamana yayılmış bir sözlü mülakatı tercih ediyor. Bu sözlü mülakatlar sayesinde adayların iş için uygun olup olmadığı tam olarak ortaya çıkmış oluyor. Pek çok test buna özel olarak yapılırken, bu sayede alana yerleştirilen kişiden tam olarak verimin alınması sağlanır.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir