VAKIFBANK Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Bu yazımızda banka iş ilanları ile devam ediyoruz. Bugün ülkemizin en popüler ve en çok tercih edilen bankalarından biri olan VakıfBank’ın personel alımına ilişkin bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Sizde bir VakıfBank ekip üyesi olmak ve kariyerinize yön vermek istiyorsanız, aşağıdaki başlıklarımız ardından VakıfBank iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde halen binlerce banka çalışanı bulunmaktadır. Özel ve devlet bankalarında çalışan bankacıların en büyük avantajları sağlanan sosyal haklardır. Bu alanda en gözde banka kuruluşlarının başında Vakıfbank gelmektedir.

VakıfBank – “Burası Sizin Yeriniz”

Her ilan paylaşımımızda olduğu gibi sizleri başvurudan önce işveren hakkında bilgi sahibi olmaya davet ediyoruz. Böylece iş başvuru süreçlerinde bir adım önde olacağınızı tahmin ediyoruz. Fakat hemen başvuruya geçmek isteyen adaylar bir alt başlığa geçebilirler.

unnamedGünümüzde aktif olarak hizmet gösteren ve en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan VakıfBank, 1954 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin aktif büyüklük açısından en büyük 7. bankası olmuştur. VakıfBank, dönemin başbakanı olan Adnan Menderes’in talimatı ile temelleri atılmıştır. Günümüzde 12 bin üzeri personel ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde bu ekibin bir parçası olmak istemez misiniz?

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve Vakıfbank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Bankamız insan kaynakları politikaları içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir.

Göreve yeni başlayan müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memurların bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimini vermek amacıyla Eğitim Müdürlüğümüzce özel programlar dahilinde eğitim verilir.

Çalışanlarımıza kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunulmaktadır.

Vakıfbank Personel Maaşları ve Sosyal Hakları 2019

Vakıfbank’a yeni alınan personellerin ücretleri belirlenirken, o günkü şartlara ve sektördeki ücretler baz alınmaktadır. Halihazırda çalışan personelin ücret ve tazminatları ise Toplu İş Sözleşmesi hükümlerine göre verilmektedir.

Vakıfbank çalışanlarına yılda dört defa aylık ücretleri kadar ikramiye verilmektedir.

Altı ayda bir kez, performanslarına bağlı olarak performans primi ödenmektedir. Ayrıca Vakıfbank çalışanları bankanın kârından temettü ödemesi almaktadır. Kredi kullanmak isteyen Vakıfbank çalışanlarına, düşük faizli kredi verilmektedir. Görevlerinde üstün başarı sergileyen, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yakalayan, öneri ve tavsiyeleri ile Vakıfbank’ın gelişimine katkıda bulunan çalışanlara da 2 maaşa kadar ödül ve takdirname verilmektedir. Vakıfbank’ta 15 yıldır görev yapan personele 10 gramlık Vakıfbank altını, 20. Hizmet yılını dolduranlara ise kol saati hediye olarak verilmektedir.

VakıfBank İş Başvurusu 2019

Birçok bankanın olduğu gibi VakıfBank’ında personel alımına ilişkin duyuruların yapıldığı bir kariyer sayfası mevcuttur. Bu sayfa üzerinden iş ilanlarına, başvuru formuna, maddi/sosyal haklara ve alım süreçlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Bankanın kariyer sayfasına ulaşabilmek için buraya tıklayınız. Yönlendirileceğiniz sayfanın sol kısmında bulunan ‘İnsan Kaynakları‘ menüsü altında bulunan ‘İş Başvuruları’ linki ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

vakıfbank personel alımı

Aşağıdaki alanlar ile VakıfBank’ta çalışma hayatınıza başlamanız mümkündür. Aynı zamanda sınav, kıdem ve performans esasına göre genel müdürlük pozisyonuna kadar yükselebilirsiniz.

 • Müfettiş Yardımcısı
 • Memur
 • Mali analist yardımcısı
 • Uzman Yardımcısı

Paylaşım hakkında sorularınız var ise yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Böylece bizler ve diğer ziyaretçilerden sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek personel alım ilanlarından anında haberdar olun!

VAKIFBANK İŞ POZİSYONLARI

Vakıfbank bünyesinde çalışmaya başlayanların, memur, Uzman / Mali analist yardımcısı, Müfettiş yardımcısı pozisyonlarında çalışabilmeleri mümkündür. Kariyerinize bu alanlarda başlayabilir ve yapılacak sınavlarda alacağınız başarılarla, kıdem ve performans başarınızla kariyerinizde zirvelere tırmanabilirsiniz.

VAKIFBANK SOSYAL İMKANLAR

Vakıfbank çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamak, motivasyonlarını artırabilmek adına bir takım sosyal imkanlar sunmaktadır. Günün şartlarına uygun maaşlar, toplu iş sözleşmeleri doğrultusunda belirlenmektedir.

Maaş dışında çalışanlarına ocak, nisan, temmuz ve ekim aylarında aylık ücret tutarında dört ikramiye verilmektedir. 6 ayda bir ise performans pirimi ödenmektedir. Ayrıca elde edilecek kardan maksimum 3 maaş temettü ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra düşük faizli kredi kullandırabilmekte, çeşitli tazminat ve yardımlar verilmekte, banka personeli ve ailesi ile birlikte her yıl haziran ve eylül aylarında Ayvalık Dinlenme Kampında tatil yapabilmektedir. Sağlık konusunda, başarı ve ödüllendirme konusunda da çalışanlara birçok imkan sunulmaktadır.

VAKIFBANK’A BAŞVURUN

Vakıfbank çalışanı olmak, kariyerinize burada devam etmek istiyorsanız kariyer.vakıfbank.com.tr adresi üzerinden üye olarak kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka tarafından personel ihtiyacı olması halinde bu başvurular değerlendirilmekte ve dönüş yapılmaktadır. Her yıl ne kadar personele ihtiyaç olacağı konusunda belirli dönemlerde planlama yapılmaktadır.

Diğer Banka ilanları için;

-Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu

-Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu

-Finansbank Personel Alımı ve İş Başvurusu

-DenizBank Personel Alımı ve İş Başvurusu

-YapıKredi Personel Alımı – İş Başvuru Formu

-Garanti Bankası Personel Alımı Ve İş Başvuru Formu

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

VAKIFBANK Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

 • Mart 31, 2016 tarihinde, saat 08:38
  Permalink

  alımlar ne zaman olacak?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir