Finansbank Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bugün ülkemizin en değerli bankalarından birtanesi olan Finansbank’ın iş ilanlarını sizlerle paylaşacağız. Çünkü işarayan adaylar daha çok banka ve benzer kuruluşlarda görev almayı istiyor. Bankaların mesai saatleri, maaş ve birçok sosyal haklar işarayanların dikkatini çekiyor. Bizde bu yüzden bankaların iş ilanlarını araştırarak, sizlerle paylaşmaya gayret gösteriyoruz. İsterseniz çok uzatmadan ilanın detaylarına geçelim.

Aslında ilana hemen geçmeden önce işveren kuruluşu hakkında birtakım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çünkü bazen iş süreçlerinde ve mülakatlarda bu bilgiler sorulabiliyor. Net bir bilgi söz konusu olmasada birazda olsa bilgi bilmekte fayda var. Fakat hemen Finansbank iş ilanlarını görüntülemek istiyorsanız bir alt başlığa geçebilirsiniz.

Türkiye’nin finansçısı olma amacı ile hizmet hayatına başlayan ve yaklaşık 30 yıldır aktif olarak hizmet veren Finansbank, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Kurumsal, bireysel, şube ve mobil bankacılığa kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Başarısını ve gücünü ise bünyesinde bulunan personellerden almaktadır. Günümüzde 657 şubesi ile birlikte 13 binden fazla çalışanı vardır. Eğer sizde Finansbank çalışanları arasında yer almak ve kariyerinize yön vermek istiyorsanız, hemen bir alt başlığa geçebilirsiniz.

 

Finansbank Müşteri Danışmanı Alım Şartları

Türkiye’nin ileri gelen bankalarından birisi olan Finansbank, personel alımı yapan bankalar arasındadır. Finansbank’ın en çok personel alımı yaptığı kadrolardan birisi de Müşteri Danışmanlığı pozisyonudur. Finansbank’ın müşteri danışmanlığı pozisyonlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin
-Öncelikle daha önceden bankanın mülakatlarına girmemiş ve başarısız olmamış olması,
-Yabancı müşteriler ile ilgilenebilecek düzeyde yabancı dil biliyor olması,
-En az ön lisans ve tercihen lisans mezunu olması,
-İletişim ve ikna kabiliyetinin yüksek derecede olması ve mutlaka ekip çalışmalarına uygun karakterde olması Finansbank tarafından aranan nitelikler başında gelmektedir.

Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alım Şartları

Finansbank bünyesinde istihdam etmek üzere alım yapacağı bireysel satış temsilcisi adaylarının öncelikle
-Genel olarak daha önceden banka mülakatlarına girmemiş olmasını talep etmektedir.
-Aynı zamanda bireysel satış temsilcisi pozisyonlarına başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olması,
-30 yaşını doldurmamış,
-İkna kabiliyetini geliştirmiş olması,
-Müşteri odaklı olması
ile birlikte ekip çalışmalarına uygun olması gerekmektedir.

Finansbank Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı Alım Şartları

Finansbank çağrı merkezinde müşteriler ile iletişim kurmak üzere müşteri danışmanı personel alımı yapmaktadır. Bu pozisyonlara başvuru yapacak olan adayların öncelikle;
-İyi düzeyde yabancı dil biliyor olması
,
-28 yaşını geçmemiş olması,
Ön lisans ve tercihen lisans mezunu olması,
-Finansbank tarafından aranan nitelikler arasındadır.
-Ayrıca genel olarak başvuru yapan adayların daha öncesinde bu bankanın benzer pozisyonlarına yönelik mülakatlarına girmemiş olması gerekmektedir.

finansbank iş ilanları

Yeni Mezun Ve Öğrenciye Kariyer Fırsatı !

Eğer öğrenci veya yeni mezunsanız Finansbank’ın sizlere sağladığı kariyer imkanlarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Çağrı merkezi, müfettiş yardımcısı ve şube satış ve operasyon kadrolarında kariyer yapma şansı yakalayabilirsiniz. Öğrenciyseniz staj imkanı ile kariyerinize güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Finansbank İş Başvuru Formu 2019

Finansbank kendi internet adresinde oluşturmuş olduğu sayfa ile birlikte iş ilanlarını paylaşmaktadır. Deneyimli, deneyimsiz ve yeni mezun gibi alımlarda banka tarafından gerçekleştirilmektedir. İsterseniz hemen buraya tıklayarak, açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada hangi pozisyonda ve hangi şehirde Finansbank personel alımı yapıldığına dair bilgiler gözükecektir. Aynı zamanda karşınıza çıkan sayfanın sol üst menüsünden insan kaynakları politikalarını inceleyebilirsiniz. Bu sayfada işe alım süreci hakkında gerekli bilgiler verilmiştir.

 

 

İnternet sitemizde bulunan diğer bankaların iş ilanlarına ulaşmak için ise banka personel alımları kategorisini inceleyebilirsiniz. Destek ve talep için ise yorum alanını kullanabilirsiniz. İş sürecinde bütün adaylara bol şans dileriz.

Diğer Banka ilanları için;

-VAKIFBANK Personel Alımı ve İş Başvuru Formu
-Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu
-DenizBank Personel Alımı ve İş Başvurusu
-YapıKredi Personel Alımı – İş Başvuru Formu
-Garanti Bankası Personel Alımı Ve İş Başvuru Formu
-Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir