ARAS Kargo İş İlanları ve Kurye Alımları

Ülkemizde kargo taşımacılığında lider markalardan birisi olan Aras kargo, binlerce çalışana sahiptir. 2019 yılı için de personel ve kurye alımlarına devam etmektedir. Aras kargo bünyesinde çalışmak isteyenlerin başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Türkiye’nin en iyi kargo şirketlerinden birisi olan Aras Kargo bünyesinde istihdam edilmek istiyor, gerekli kriterleri taşıdığınızı düşünüyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Ülkemizde aktif olarak kargo hizmeti sağlayan Aras Kargo, bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personel adayları arıyor. Aras Kargo tarafından yapılacak personel alımlarında en çok kurye alımları dikkat çekiyor. Tabii bunların yanısıra birçok pozisyonda da eleman alımı yapılıyor. Sizde yapılan alımlar doğrultusunda Türkiye’nin en iyi kargo şirketlerin birisinin bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız, aşağıdaki Aras Kargo iş ilanları başlığımızı inceleyebilirsiniz.

İlk olarak her yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da işveren şirket hakkında birtakım bilgileri sizinle paylaşma gereği duyarız. Böylece şirket hakkında birtakım bilgiye sahip olmak sizi diğer iş arayanların önüne taşıyabilir. Fakat hemen iş ilanlarını incelemek isteyen adaylar bir alt başlığa geçebilirler.

Türkiye’nin köklü ve gelişmiş kargo şirketi özelliğini taşıyan Aras, 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuştur. Taşımacılık işlemlerine 1989 yılında başlaması ardından kısa sürede tanınan bir kargo şirketi haline gelmiştir. Günümüzde ise birçok şirket, kuruma ve milyonlarca müşteriye hizmet sağlamaktadır. Ayrıca kargo şirketinin 790 şubesi ve bünyesinde görevlendirdiği 8 bin 800 çalışanı mevcuttur. Sizde şirketin çalışanları arasında yer almak istiyorsanız bir alt başlığa geçmenin vakti gelmiş demektir.

 

aras kargo iş ilanları

ARAS KARGO İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan ve 1989’da taşıma sektörüne yönelen şirket, istikrarlı büyümesine devam etmektedir. Halen 790 şubeye ve yaklaşık 9 bin çalışana sahip olan firmaya iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız bazı kriterlere uygun olmalısınız.

Kriterler, hangi alanda istihdam edileceğinize bağlıdır. Aras Kargo bünyesinde, Kurye, şube temsilcisi, şube yöneticisi ve satış yöneticisi gibi pozisyonlarda istihdam edilme talebinde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

ARAS KARGO İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNURKEN BUNLARA DİKKAT!

Aras Kargo’nun Türkiye’nin büyük bir bölümünde şubesi bulunmaktadır. Bu nedenle başvuruda bulunurken hangi ilde ya da illerde çalışmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Yine başvuru yaparken, kriterlere uygun olan pozisyonu doğru bir şekilde seçmelisiniz. Başvuruda bulunmadan önce şirketin resmi internet sitesi olan araskargo.com.tr adresindeki kariyer sayfasını ayrıntılı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Ben de bu kargo şirketinde istihdam edilmek, yeni yıl ile birlikte açılan kadrolarda yer almak istiyorum diyorsanız hemen müracaat edebilirsiniz.

Aras Kargo İş Başvurusu 2019

Kurye, şube temsilcisi, şube yöneticisi ve satış yöneticisi başta olmak üzere personel alımı gerçekleştiren şirketin açık pozisyonlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada hangi pozisyonda, hangi şehirde ve hangi tarihte personel alımı yapıldığını görüntüleyebilirsiniz. Size en uygun ilanı seçtikten sonra hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca şirketin kendi internet sitesi olan araskargo.com.tr adresinde bulunan kariyer sayfasını incelemeniz size fayda sağlayacaktır. Şirketin iş alım süreçlerinde belirlemiş olduğu kriterler ve bilgiler sayfada yer almaktadır.

Aras Kargo Part-Time İç Mimar Alımı

Genel olarak yapılan alımların yanısıra bu bilgiyede sizlerle paylaşmamız gerekti. Aras Kargo zaman zaman iç mimar part-time personeli alımıda gerçekleştiriyor. Eğer alan hakkında eğitime sahipseniz bu ilanı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Yalnız bu ilanın aktif olup/olmadığını yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı adresinden öğreniniz.

unnamed

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir