Capacity AVM İş İlanları ve Personel Alımları

Bugün İstanbul’un en popüler ve en çok müşterisi olan Capacity AVM içinde yer alan mağazalarda ve AVM güvenliği ve temizliği ile ilgili alanlarda ihtiyaç duyulan personel alımı ve iş ilanları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bu ilanı paylaşmamızın amacı alışveriş merkezlerinde bulunan personel açığından kaynaklanmaktadır. Bu nedenler, alışveriş merkezlerinin birçok mağazası sürekli olarak personel alımı yapmaktadır. Eğer siz de mağaza, fast-food restoranları veya eğlence merkezlerinde çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız, yazımızdaki tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Capacity AVM Hakkında

Ünlü markaları buluşturan, kendine özgü bir mimarisi olan, Bakırköy’ün en çok beğenilen alışveriş merkezlerinden olan Capacity AVM, müşterilerinin memnun kalmaları için gereken tüm altyapıyı ve hizmeti sağlamaktadır. Lüks bir ortamda, en kaliteli AVM deneyimini yaşatan Capacity, her yıl yaklaşık 22 milyon kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Capacity içinde yer alan markalara bakıldığında, Hugo Boss, Sephora, Armani Jeans, MAC, Beymen, Vakko, W, Massimo Dutti, Zara, Mango gibi sektörde öncü ve dünyaca tanınmış 200’den fazla markanın olduğunu görmekteyiz.

Capacity, çeşitli ışık ve müzik gösterileri ile etkinlik, kampanya ve çekilişleri ile ziyaretçiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Ulaşım yönünden de oldukça kolay bir mevkide olan Avm, teknolojin tüm nimetleriyle donatılan modern sinema salonları, 2500 araç kapasiteli otoparkı, birbirinden leziz tatları sunan restoran ve kafeleri ile bir yaşam merkezi olmuş durumda.

2007 yılında Bakırköy’de hizmete başlayan Avm, dünyaca ünlü mimarlık ofislerinden destek alınarak, çok özel bir mimari anlayışla inşa edilmiş. Rahat ve ferah bir ortamda olduğunuzu sonuna kadar hissettiriyor.

Capacity AVM, her geçen gün müşteri sayısını arttırıyor. Böylece yoğun ilgiden dolayı birçok mağaza yeni personel arkadaşlara ihtiyaç duyabiliyor. Özellikle fast-food restoranları ve giyim markaları sürekli olarak eleman alımı gerçekleştiriyor. İsterseniz lafı çok uzatmadan Capacity İş İlanları başlığına hemen geçebilirsiniz.

Bakırköy Capacity İş İlanları 2018

İlk olarak ilanları görüntüleyebilmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Size verdiğimiz bağlantı adresi ile birlikte hangi mağaza ve hangi pozisyonda eleman alımı yaptığını detaylıca inceleyebilirsiniz. Ayrıca size en uygun ilanı seçebilir ve hemen internet yolu ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnız başvuru için sizden bir özgeçmiş istenecektir. Henüz bir özgeçmişiniz yoksa hazır özgeçmiş örnekleri konumuza göz atabilirsiniz. Sitemizde hazır formatta cv örnekleri bulunmaktadır.

Bağlantı adresi : https://www.isinadresi.com/cv-ozgecmis-ornekleri-2018/

 

Capacity Avm güncel iş ilanlarına baktığımızda en çok şu pozisyonlarda personel alımı yapıldığını görmekteyiz. Mağaza satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdürü, mağaza destek elemanı, garson, depocu, temizlik personeli ve güvenlik görevlisi gibi alanlarda personel alımı yapılmaktadır.

İlanlarla ilgili olarak secretcv.com, kariyet.net, yenibiris.com, cvbenim.com gibi kariyer siteleri üzerinden ilgili pozisyonlar ve aranan şartlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mağazalar İle Birebir Görüşün!

Diğer bir yol olarak sizlere tavsiyemiz işveren ile birebir görüşmenizdir. Çünkü birçoğumuz biliyor ki, internetten çok yoğun bir şekilde başvuru oluyor. Haliyle de sizin başvurularınızın incelenmesi ve geri dönüş yapılması bir hayli zaman alıyor. Bunun için internette görmüş olduğunuz ilanları inceledikten sonra ilgili mağazaya giderek destek alın. Hatta birçok mağazanın vitrininde personel alımına ilişkin yazılar göreceksiniz. Mağazaya girerek iş başvurusu yapmak istediğinizi söyleyin. Böylece daha hızlı bir şekilde başvurularınızdan sonuç alabileceksiniz.

capacity iş ilanları

Alışveriş Merkezi Part-Time Personel Alımları

Bir öğrencinin tartışmasız iş bulabileceği en kolay yerlerden birisi alışveriş merkezleridir. Özellikle hafta sonlarının yoğun olduğu için birçok part-time öğrenci alımları gerçekleşmektedir. Eğer sizde öğrenciyseniz veya part-time olarak çalışmak istiyorsanız, Capacity Avm iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Yalnız yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi mağaza ile birebir görüşürseniz daha hızlı bir şekilde sonuç elde edebilirsiniz.

Capacity Alışveriş Merkezi’ne Nasıl Gidilir?

Bakırköy’de bulunan Capacity Avm’ye Bakırköy Meydan veya sahilden yürüyerek ulaşmak mümkün. Bakırköy’e ulaşmak için ise  minibüs ve otobüsleri, Taksim’den gelmek için de dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz.

Capacity AVM İletişim Bilgileri

Adres: Ataköy 1. Kısım Mahallesi Fişekhane Caddesi No:7  Bakırköy / İstanbul

Telefon: 444 9 272

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir