Decathlon Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Decathlon, Türkiye’nin önde gelen spor ürünleri markaları arasında yer alıyor. Her daim alanında yeniliklere imza atmış marka spor konusunda ilk olarak arananlardan biri haline gelmiştir. Bu büyük marka bunun yanında belirli tarihlerde personel alıyor. Bu belirli tarihlerde var olan personel alımından yararlanmak isterseniz, bunun için yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurmaktır.

 

Decathlon Çalışma Saatleri

Decatlon iş başvurusu konusunda dikkat edilecek diğer konulardan biride mağazaların açılış ve kapanış saatleridir. Tüm şubeler için bu konuda sabit açılış ve kapanış saatleri söz konusudur. Sabah 10-akşam 22 arası tüm Decathlon mağazaları açık durumdadır.Decathlon part time çalışma saatleri ise size uygun saatler belirlenerek yapılır.Decathlon part time maaş olarak asgari ücret üzerinden hesaplanarak kaç saat çalışma gösterdiyseniz o kadar ücrete tabi olursunuz.Part time olarak en fazla bulabileceğiniz iller İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Adana,Kocaeli,Bursa.

Personel Alımında Nelere Dikkat Edilir?

Decathlon bünyesinde çalışmak isteyen kişilerde bazı özelliklerin olması iyi olacaktır. Bu sayede alanda çalışma ihtimalini daha fazla arttırabilirsiniz. Decathlon azimli, sorumluluk sahibi, enerjik, yenilikleri takip eden, sporu seven, iletişim yönü güçlü bireyler aramaktadır. Firma için çalışanların her daim kendisini yenilemesi ve daha çok geliştirmesi önemli bir konudur.

 

Decathlon’ da Çalışmak Size Neler Kazandırır?

30’dan fazla ülkede hizmet vermekte olan Decathlon, kendi alanında en iyilerden biri olarak kabul edilir. Böylesine güçlü bir firmaya katılarak kendinizi bu alanda en iyi şekilde yetiştirme kariyer fırsatını elde etmiş olursunuz. Spora olan tutkunuzu bu şekilde tatmin ederken, çalışanların haklarının her daim korunduğu bir alanda çalışmaya başlamış olursunuz. Şuanda 63 bin çalışana sahip olan firma, her çalışanın isteklerini önemseyen ve onları memnun edici yönde  hareket etmeye devam eden sayılı firmalardan biri durumundadır.

 

Decathlon İş Başvuru Formu

 

Decathlon Maaşları

Decathlon’da çalışmakta olan kişiler asgari ücretin biraz daha üstünde bir ücret almaktadır. Bunun yanında sigorta ve yemek hakları gibi haklarıda bulunur. Ayrıca prim sistemide uygulanmakta yani her bakımdan avantajlı bir yer konumundadır.

İşe Alım Süreci

Decathlon personel alımı için mülakatlar sözlü olarak yapılır. Genel olarak başvuran kişilerin kendini ifade tarzına dikkat edilir. Bu alandaki tecrübe ve bilgi kapasitesi başvuru sırasında önemli konular arasındadır. Bunlar diğer adaylardan daha iyi bir izlenime sahip olmanızı sağlayacaktır.Aşağıdaki pozisyonlarda en çok iş alımı yapılmaktadır.

 • Satış Danışmanı
 • Depo Elemanı
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Mağaza Müdürü

Decathlon İş İlanları

Decathlon bünyesine bağlı olarak çalışmak isterseniz başvuru linki üzerinden bir tercihte bulunmanız gerekiyor. Kariyer siteleri üzerinde hangi bölümlerin şuanda boş olduğunu görebilir ve bulunduğunuz yere göre istediğiniz bir alanda seçim yapabilirsiniz. Türkiye’de zengin sayıda bulunan bu mağazalarda personel alımıda oldukça fazla sayıda olduğundan dolayı, kendi yaşadığınız yerde de Decathlon mağazasında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

—>>>> https://www.decathlon.com.tr/insan-kaynaklari.html

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Decathlon Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 2 yorum

 • Şubat 13, 2018 tarihinde, saat 11:54
  Permalink

  kariyerime daha önce çalışmış olduğum mağazalarda tamamlamak ve kendimi dahada geliştirmek istiyorum

  Yanıtla
 • Ekim 20, 2018 tarihinde, saat 19:36
  Permalink

  Mağazaları gezdim gördüm bende burda çalışabilir miyim acaba diye düşündüm, ve başvuru yapmaya karar verdim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir