Tüpraş İş Başvurusu ve Personel Alımı Formu

Türkiye’nin en büyük sanayi şirketi olan Tüpraş, 1983 yılında kurulmuş bir firmadır. Şuanda 52.244 çalışanıyla birlikte ülkede hizmet vermekte olan dev bir firma konumundadır.Şunada 4 ilde rafineresi bulunmakta bunlar İzmit,İzmir,Kırıkkale,Batman rafineridir.Tüpraş kimin diye soran arkadaşlara birden fazla ortağı bulunmakta çoğunluk olarak koç grubuna aittir.

Tüpraş İş Başvurusu ve Personel Alımı Formu

Tüpraş İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılır ?

Tüpraş insan kaynakları düzenli olarak personel alımlarına devam etmektedir. Eğer sizler de Tüpraş bünyesine bağlı çalışma fikrine sıcak bakıyorsanız, firma için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken şey firmanın kendi resmi sitesi üzerinde bulunan iş başvurusu formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuruyu bitirmektir. Tüpraş pek çok kesim için iş istihdamı sağlayan yerlerden biri olmuştur. Bu bakımdan lise ve meslek yüksek okulu, önlisans, lisans veya yükseklisans gibi pek çok eğitim durumuna sahip olan kişiler iş başvurusunda bulunabilirler.Tüpraş işçi alımı için lise ve meslek yüksek okulu’ndan mezun adaylar başvurlarınızı bekliyoruz.

 

 

Tüpraş Maaşları

Tüpraş’ta verilen ücretlerde özellikle kişilerin sergilemiş olduğu performans çok önemli bir yerdedir. Buna bağlı olarak maaşlarda artışın yaşanması söz konusu olacaktır. Bölümlere bağlı olarak maaş oranlarının değiştiğini belirtmek gerekir. Burada işe başlayan bir teknikerin alacağı aylık maaş 2.700 TL seviyesinde olacaktır. Aynı zamanda Ar-Ge Mühendisi 3.540 TL seviyesinde maaş alırken, şef maaşları 2.800 TL’den başlar. Başmühendis olarak Tüpraş’ta çalışanların maaşı ise 8500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Diğer maaş bilgilerine insan kaynakları departmanı üzerinden ulaşabilmek mümkündür.

Tüpraş Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Tüpraş’ta çalışabilmek için herkese imkan yaratılmış durumdadır. Özellikle firmanın personel performansına dikkat ettiği ve personelin kendisini geliştirmesini daha çok ciddiye aldığını belirtmek gerekir. Bu bakımdan öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, uyumlu çalışabilen, sorumluluk sahibi, kendini geliştirmeye yatkın, öz disipline sahip adaylardan gelecek başvuruları beklemektedir.

 

 

tüpraş iş başvurusu

Tüpraş Kariyer İşe Alım Süreci

Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında eğer başvurunuz firma tarafından olumlu olarak nitelendirildiyse sözlü mülakata çağırılırsınız. Bu mülakat sırasında iş hakkında genel kapsamlı soruların sorulması mümkün olacaktır. Mülakat sırasında yapılan testler arasında bölüme bağlı olmak üzere yabancı dil testi, kişilik testi gibi testlerde vardır. Genel olarak bir saat boyunca süren mülakattan sonra, olumlu bulunduğunuz takdirde mail veya telefon yoluyla size dönüş yapılır. Eğer görüşme olumsuz olarak nitelendirilmişse bununda iletişim yolları aracılığıyla geri dönüşünü almış olacaksınız.

TÜPRAŞ Staj Başvuru Formu

TÜPRAŞ Staj Başvuru Formu  linke tıklayarak kısa bir üyelik oluşturduktan sonra giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir