Sütaş A.Ş. Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkiye’nin süt ve süt ürünleri alanında faaliyet gösteren en büyük şirketlerinden biri olan Sütaş A.Ş. yeni takım arkadaşları arıyor. Başta üretim ve bakım operatörü, insan kaynakları ve iç hizmet sorumlusu, buhar üretim operatörü, mekanik bakım operatörü ve genel başvuru olarak birçok alanda personel alımı yapılıyor. Sütaş iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, internet üzerinden başvuru formu ve mail yolu ile başvuruda bulunabiliyor. Sizde ülkemizin en değerli markalarından birinde kariyer fırsatı yakalamak ve bir Sütaş A.Ş. çalışanı olmak istiyorsanız, aşağıdaki Sütaş iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sütaş A.Ş. süt ve süt ürünleri sektöründe öncü firmalardan birisidir. Her geçen gün istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Türkiye’nin her yerinde yüzbinlerce çalışanı bulunmaktadır. Çalışanları ve müşterileri ile birlikte hep daha iyiyi hedefleyen firma, yeni çalışma arkadaşlarını beklemektedir. Sütaş A.Ş. bünyesinde çalışabilmek için çeşitli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.


sütaş

Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi süt ve süt ürünlerinin lider markası, hizmet ağını genişletmek ve istihdam sağmak üzere birçok alanda personel alımı gerçekleştiriyor. Personel alımlarını internet üzerinden duyuran ve iş başvurularını da internet yolu ile alan dev şirket dinamik adayların başvurularını bekliyor.

Sütaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar ilk olarak ‘www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/is-basvurusu‘ adresini ziyaret ederek açık pozisyonları inceleyebilirler. (Hangi ilde ve hangi alanda personel alımı yapıldığı tabloda gösterilmektedir.) Ardından kendisine uygun gördüğü pozisyona başvuru yapmak isteyen adaylar, ilanın üzerine tıklayarak aranan şartları ve ve iş tanımını inceleyebilirler. Son olarak başvuru formunu doldurmak için sol üst kısımda bulunan ‘Başvur’ butonunu kullanabilirler. (Başvuru için üyelik gerekmektedir. Henüz üyeliğiniz yoksa ‘Yeni Hesap Oluştur’ diyerek, hızlı ve kolay şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.)

Bir diğer yol olarak ise hr@sutas.com.tr mail adresine özgeçmişinizi göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Sütaş A.Ş., eşit şartlarda ve doğru bir şekilde personel istihdamı sağlamaktadır. İş pozisyonuna göre belirlenmiş olan yetkinliğe, temel bilgi ve beceriye sahip olan kişilerin başvuruları alınmakta, başvuruda bulunan adaylar arasında değerlendirme yapıldıktan sonra personel alımı gerçekleştirilmektedir.

Alınacak tüm personellerin araştırılması yapılmakta ve personel alımı değerlendirmelerinde kullanılmaktadır. Belirli kriterlere uygun görülen personel adayı ile mülakatlar yapılmakta ve seviyeleri ve iş pozisyonları belirlenmektedir. Tüm bu aşamaları başarı ile geçen adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Sütaş A.Ş. ailesi olmak isteyenlerin başvuruları ‘www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/is-basvurusu adresi üzerinden alınmaktadır.

Sütaş Stajyer Başvuru Formu

Üniversitede, Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği ve İdari Bilimler bölümlerinde okuyan öğrencilerden 3. ve 4. Sınıfta olanlar için staj başvurusu yapılabilmektedir.

İş istihdamı sağlayarak birçok vatandaşa umut kaynağı olan Sütaş, üniversitelerin 3. ve 4.sınıf öğrencilerine ve meslek yüksek okulu öğrencilerinede staj imkanı sunuyor. Böylece birçok üniversite öğrencisi kariyerine iyi bir başlangıç yapıyor.

Staj başvurusu hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için firmanın resmi internet adresi olan ‘https://www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/staj-basvurusu‘ adresini inceleyebilirsiniz.

Staj, yaz döneminde temmuz ve ağustos döneminde 8 haftalık dönemde verilmektedir. Hayata en iyi şekilde hazırlanmak, Sütajyer olabilmek için de yine Sütaş A.Ş. resmi internet sitesinde ilgili bölümden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Merak ettiğiniz konuları ve ilan hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Bizleri sosyal medyadan takip ederek, iş ilanlarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Diğer firmalara ait birçok ilanına ulaşmak ve başvuru yapabilmek için sitemizi takipte kalın!

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir