FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Ford Otosan(Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.) 1959 yılında Türkiye’nin köklü şirketlerinden biri olan Koç Holding ile Avrupa’nın önde gelen şirketi Ford Motor Company birleşmesiyle kurulmuştur. Türkiye’de ilk yerli otomobil ve ilk özel AR-GE merkezi gibi büyük projelere imza atan Ford Otosan bu başarılarını yenilikçi ve gelişim yanlısı bakışıyla arttırmaktadır.

FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. İş Başvurusu

Kocaeli, İstanbul ve Eskişehir’de bulunan fabrikalarında çalışmak için iş başvurularını kendi internet sitesi üzerinden alan Ford Otosan işe alım sürecinde oldukça titiz davranan firmalardan biridir. Firmaya iş başvurusunda bulunmak için kendi sitesi üzerinden hızlı bir şekilde başvuruda bulunmak mümkün olacaktır.

+++İş Başvurusu linki+++

FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri hafta içi 08:00 ile 18:00 arasında olan Ford Otosan bu konuda çalışanlarına ek bir mesai yansıtmamaktadır. İş giriş ve çıkış saatleri oldukça standart ve esneklik payı yoktur. Fazladan yapılan mesai saatleri için ise normal çalışma ücretinden daha fazla ücret ödenmektedir. Ayrıca işçi bölümünde çalışanlar için ise 3 vardiyalı bir sistemi vardır. Yarı- zamanlı bir iş olanağı sunulmamaktadır.

FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. Maaşları

Çalışılan alan, birim ve göreve göre maaşları değişiklik gösteren Ford Otomotiv Sanayi A.Ş bu konuda işe başlama sürecinden önce net bir bilgi vermemektedir. Fakat maaşların asgari koşulların üstünde olduğunu ayrıca servis, yemek ve performansa dayalı ek ücret sistemlerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Burada Çalışmak Size Ne Kazandırır?

Öncelikle Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi firmasında çalışarak kesinlikle büyük bir tecrübe edinebilirsiniz. Ayrıca Dünya çapına yayılmış global bir şirket olan Ford Otosan çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri için yurt dışına farklı görevlerde çalıştırabilmektedir ve çalışma ortamınızda Dünya’nın her yerinden gelen iş arkadaşlarınızda size çok şey katacaktır. Önemli olan detaylardan biri ise Ford Otosan Sanayi A.Ş. personel önceliklerinin başında saygılı bir iş ortamı içerisinde, takım ruhu ve arkadaşlık ortamının geliştirilmesi vardır. Personellerine saygı duyan bir yapı var olduğu için hem sizin hem de iş ortamınızın gelişimi daha başarılı olacaktır.

İşe Alım Süreci

Ford Otosan işe alım süreçlerinde oldukça profesyonel yaklaşan bir şirkettir. Bu süreç toplam 4 aşamadan oluşur. Bu aşamalar sırasıyla ön mülakat, değerlendirme merkezi, İngilizce sınavı ve bölüm değerlendirmelerinden oluşur. Zorlu bir işe alım süreci olduğu düşünülse de bu süreçte personelin en doğru bölüme yerleştirilmesi amaçlanır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir