Eti Gıda Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Eti Gıda 1962 yılında Eskişehir’de kurulmuş bir firmadır. Uzun zamandan beri bisküvi, çikolata, gofret, turta, gofret gibi pek çok hazır gıdanın üretimini sağlayan firma, günümüzde en köklü hazır gıda firmalarından biri haline gelmiştir.

Eti Gıda Personel Alımı

En büyük istihdam sağlayan alanlardan biri haline gelen firma, her geçen gün personel sayısını genişletmeye devam ediyor. Bu bakımdan üretim, paketleme, ulaşım, pazarlama, denetçilik, planlama gibi pek çok alanda iş imkanına sahiptir. Eti Gıda için iş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin kariyer sitesi üzerindeki iş ilanları üzerinden başvurusunu yapması yeterlidir. Özellikle bu adımdan sonra personel adayının iş için olumlu bulunması halinde kişiye geri dönüş yapılmış olur.

Çalışma Saatleri

Firmanın çalışma saatlerine baktığımızda ise 3 vardiya tipinin yer aldığını görüyoruz. İlk vardiya 06:45-14:45 arasında olurken, ikinci vardiya 14:45-22:45, üçüncü vardiya 22:45-06:45 arasında olmaktadır.  Bunun yanında beyaz yakalı olarak tabir edilen bölüm içinde farklı bir çalışma saati bulunmaktadır. Beyaz yakalı çalışanlar haftanın beş günü 8 ile 18 saatleri arasında çalışırken, mavi yakalı çalışanlar 6 günlük çalışma süresi ve vardiyalı çalışma tarzına sahiptir.

Eti Gıda Çalışma Şartları

Eti Gıda, iş pozisyonuna bağlı olarak farklı maaş uygulaması yapıyor. Aynı zamanda kişinin çalışma yılı ve uzmanlığıda bu konuya etki eden şeyler arasında bulunuyor. Performansa bağlı olarak prim söz konusu oluncada bu kez ortaya farklı hesaplamalar çıkmış oluyor. Yani firma için genel olarak maaş konusunda net bir fikrin ortaya atılması ne yazık ki mümkün değildir. Maaşa ek olarak aynı zamanda yol ve yemek gibi imkanlarında bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Buna ek olarak çalışma saatlerinde pek çok ek mola sayesinde çalışmadan alınan verimin biraz daha iyi bir seviyede olması sağlanıyor.

Eti Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Eti Gıda firması personel alımına oldukça titiz bir şekilde yaklaşıyor. Özellikle personelin daha önceden bir iş tecrübesinin olması büyük bir önem kaplıyor. Bunun yanında vardiyalı düzene göre çalışabilecek, hızlı ve disiplinli bir çalışma düzenine sahip, her daim kendini bu alanda geliştirebilecek kişilerden gelecek olan başvurular bekleniyor.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Eti Gıda Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 9 yorum

 • Ekim 8, 2018 tarihinde, saat 17:47
  Permalink

  İş başvurusu yapmak ve çalışmak istiyorum irt:05318800081

  Yanıtla
  • Ekim 27, 2018 tarihinde, saat 11:34
   Permalink

   Anadolu yakası için mörş olarak iş arıyorum iş hakkında tecrübeye sahibim şuan meysu da çalışmaya devam etmekteyim pendik tarafında ikamet ediyorum hakmar çağrı metro tespo bizim toptanda çevrelerim bulunmaktadır

   Yanıtla
  • Ekim 31, 2018 tarihinde, saat 18:26
   Permalink

   Sizinle çalışmak istiyorum

   Yanıtla
 • Kasım 3, 2018 tarihinde, saat 15:47
  Permalink

  Is başvurusu yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • Kasım 8, 2018 tarihinde, saat 19:55
  Permalink

  Sizinle calismak isterdim

  Yanıtla
 • Mayıs 1, 2019 tarihinde, saat 15:35
  Permalink

  Selam ben 16 yıldır pastanede sorumlu olarak halen çalışıyorum gıda işinden anlıyorum hız ve pratik sahibiyim soforlugum iyi Eskişehir de istikamet ediyorum eti firması Eskişehir in en önemli sektörü ve ben Allah nasip ederse çalışmak istiyorum saygılar. Tel:05324218862

  Yanıtla
 • Haziran 4, 2019 tarihinde, saat 21:38
  Permalink

  merhaba ben eskisehirden tugce eti fabrikasinda sizinle calismayi isterum deneyimim var oncesinde kursiyer olarak forklift operatorunu kullandim ve eti fabrikasinda calistim

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir