İş İlanları – Memur Alımları ve Kariyer

İşinadresi.com internet adresi ile çıktığımız bu yolda sizlere en yeni iş ilanları, memur alımları, cv örnekleri ve kariyer alanında birçok paylaşımı sunmaya çalışacağız. Amacımız kamu kuruluşları ve özel sektör tarafından yayımlanan iş ilanlarını sizlerle paylaşmaktır. Böylece iş arayan adaylar ilanlara daha hızlı bir şekilde erişebilmekte, iş arayan ve iş veren en kısa sürede isteğine kavuşabilmektedir.

İşinadresi.com

Yeni İşin Adresi sloganı ile kurmuş olduğumuz internet sitesi sizlere hizmet vermek amacıyla her geçen gün kendini geliştirmektedir. İş ilanları paylaşımlarının yanı sıra sizlerin nasıl bir Özgeçmiş’e sahip olması gerektiğini, iş başvurularında dikkat edilmesi gereken kuralları ve isteğinize göre bir iş bulabilmenize yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz, sitemizin kategoriler kısmından istediğiniz kariyer bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilek, öneri ve şikayetleriniz için ise sitemizin iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip etmek için, aşağıdaki hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.

Sitemizin Başlıca Kategorileri (Paylaşım Alanları)

 1. Askeri Personel Alımı
 2. Bakanlık Personel Alımı
 3. Banka Personel Alımı
 4. Belediye Personel Alımı
 5. Güvenlik Personel Alımı
 6. Mağaza Personel Alımı
 7. Sağlık Personeli Alımıı
 8. Memur Alımı
 9. Güncel İş İlanları
 10. Bayilik Veren Firmalar
 11. Cv Örnekleri
 12. Stajyer Alımı
 13. KPSS

deneme

Ayrıca bayilik veren firmalar adlı sayfamızda ise girişimci ve kendi işini kurmak isteyen adaylar için paylaşımlarda bulunuyoruz. Eğer sizde yeni bir girişimci adayı iseniz ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız, bayilik veren firmalar adlı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)