Tosçelik Profil ve Sac Personel Alımı İş Başvuru Formu

1997 yılında kurulan Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş. büyük bir aile olan Tosyalı Holding’in içerisindedir. Tosçelik kurulduğu günden bu yana hızla büyümektedir. 20 senelik başarı ve tecrübesiyle bugün Türkiye’nin en büyük istihdam sağlayan ve ihracat yapan şirketleri arasındadır.

Tosçelik Profil ve Sac Personel Alımı

Personel alımında başka sitelere de ilan veren Tosçelik, iş başvuru işlemlerini özellikle kendi internet sitesi üzerinden düzenli olarak almaktadır. Ayrıca bu site içerisinde personel boşluğu ve iş alımı olacak pozisyonları görebilirsiniz. Örneğin şuan dahi Cezayir, İstanbul ve Osmaniye’de vinç operatörü, mühendis, işçi, barkod elemanı ve yazılım uzmanı gibi bir çok farklı alanda personel açığı gözükmektedir.

 

Tosçelik Başvuru linki: Tıklayınız

Tosçelik Profil ve Sac Çalışma Saatleri ve Maaşları

Çalışma saatleri genel itibariyle hafta içi sabah 08:00 ve akşam 18:00 arasındadır. Fakat birçok farklı bölgeye yayılmış yapısından dolayı, çalışma saatleri bölgeye ve pozisyona göre değişiklik gösterebilmektedir. Personel maaşlarında ise standart bir ücret yoktur. Geniş bir iş bölümü olduğu için, maaşlar iş tanımına ve profesyonellik derecesine göre farklılık gösterir ama yinede diğer piyasa koşullarına göre  konuya baktığımızda daha iyi bir maaş olanağı olduğunu söyleyebiliriz.

Personel Seçiminde Dikkat Edilenler

Tosçelik bünyesinde ilköğretimden doktoraya kadar bir çok öğrenim durumunda toplam 3510 personel çalıştırır. Personellerinden öncelikle değişime ayak uydurmalarını ve gelişime liderlik etmelerini bekleyen Tosçelik, eleman seçiminde din, dil, ırk, yaş ve cinsiyet gibi özellikleri gözetmeksizin herkese eşit şartlarda olanak sağlamayı amaçlamaktadır.

Burada Çalışmak Size Ne Kazandırır?

Çelik sanayi alanında prestiji kazanmış bir şirkette çalışmak her şeyden önce kariyerinizde iyi bir izlenim yaratacaktır. Ayrıca Tosçelik sadece personellerinden bilgili olmalarını, öğrenmeye açık ve üretici olmalarını beklemez. Bu özellikleri almaları için gerekli eğitimleri zaman zaman bünyesinde uygulamaktadır. Yani böylesine büyük bir firmada çalışmakla kalmayıp daima olarak gelişen bir şekilde eğitiminize ve geleceğinize yatırım yapmış olursunuz.

İşe Alım Süreci

Öncelikle açılan pozisyonlara başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuz kabul edildiği taktirde mülakata çağrılıyorsunuz. Mülakatta çok sayıda aşama bulunmamakta önce insan kaynakları sonrasında ise çalışacağınız bölümle sözlü mülakatın ardından işe başlarsınız.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Tosçelik Profil ve Sac Personel Alımı İş Başvuru Formu” için 3 yorum

 • Mayıs 6, 2018 tarihinde, saat 22:55
  Permalink

  Limak inşaat bünyesinde yurt dışına transmikser operatörü olarak çalışmak istiyorum tüm belgelerin tam

  Yanıtla
 • Temmuz 9, 2018 tarihinde, saat 15:01
  Permalink

  Merhaba kolay gelsin is tercubelirim tavan vinci opr ve paketleme kaynak bakim soğuk haddane makina opr profil çember atma çalıştım sizin osmaniye toscelik te çalışmayı isterim lütfen enkisa zamanda cagrimizi isterim saygılar tl 0544 490 7314 0531 356 46 09

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2018 tarihinde, saat 14:55
  Permalink

  Merhaba kolay gelsin toscelik ailesiyle çalışmak istiyorum osmaiye fabrikanizda çalışmak istiyorum isdeyimlerim profil ve safta tavan vinci ve paketlemede çalıştım makinada ceberci olarak çalıştım kaynak bakim islerinde calistim bir cok görev aldim suanda bosdayim ihtiyaçim var cevabinizi bekliyorum saygılar tl 0531 356 4609 0544 490 7314

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir