Marmara Forum AVM İş İlanları 2019

Bu yazımızda tekrar avm iş ilanları ile devam ediyoruz. Hatırlarsanız bir önceki yazımızda Capacity avm iş ilanları paylaşımı yapmıştık. Bugün ise yine en popüler alışveriş merkezlerinden birisi olan Marmara Forum için ilan paylaşımı gerçekleştireceğiz.

Alışveriş Merkezleri, İstanbul gibi metropol şehirlerde, insanların tek bir merkezden alışveriş yapmalarını sağladıkları için büyük ilgi görmektedir. Sayıları son yıllarda gittikçe artan Avm’lere ülkemizin her yerinde rastlamak mümkündür.

Çok sayıda mağazanın bir araya gelmesiyle oluşan alışveriş merkezlerinde, doğal olarak çok sayıda personel ihtiyacı oluşmaktadır. Özellikle, güvenlik görevlisi, depo görevlisi, temizlik görevlisi, satış sorumlusu, kasiyer, müşteri danışmanı, mağaza müdürü, restoran görevlisi gibi pozisyonlarda çok fazla personel alımı yapılmaktadır.

Marmara Forum AVM Hakkında

2011 yılında Multi Development Türkiye tarafından hizmete açılan Marmara Forum, 375 dönümlük bir arazide kurulmuştur. 300 markaya ev sahipliği yapan Marmara Forum’da, Türkiye’nin en büyük Carrefour, Bauhaus, D&R, Decathlon, Cinemaximum, H&M gibi ünlü markalar yer almaktadır. Spor salonu, çok geniş terası, bowling, sinema ve çocuk oyun alanları gibi birçok hizmeti de beraberinde sunmaktadır.

İstanbul Bakırköy ilçesinde konumlandırılmış olan Marmara Forum, özellikle hafta sonu olmak üzere birçok zaman müşteri yığınına uğrayabiliyor. Bu durum haliyle daha çok hizmeti ve personel ihtiyacını beraberinde getiriyor. Böylece alışveriş merkezinde bulunan mağaza sahipleri sık sık yeni personel alımı gerçekleştiriyor. Bu alımları sürekli yapan avmlerin arasında Marmara Forum da yer alıyor.

Biz de sizler için bu yazıyı paylaşma gereği duyuyoruz. Yazıyı çok uzatmadan gerekli ilanlara geçmek istiyoruz. Eğer sizde fast-food restoranları, eğlence merkezleri, aksesuar ve giyim markalarında kariyer yapmak istiyorsanız, hemen bir alt başlığa geçelim.

 Marmara Forum AVM Mağazaları Personel Alımı

Marmara Forum iş ilanları kısmına hemen erişmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Böylece yönlendirileceğiniz sayfada hangi mağaza hangi alanda personel alımı yaptığını görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz ilanlar arasından size en uygun olanı seçebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca başvuru yapmak için diğer bir yol ise aşağıdaki gibidir.

Bağlantı adresi : https://tr.indeed.com/Marmara-Forum-jobs

marmara-forum-avmnin-otoparki-kapatildi-h1427286460

İş ilanları incelendiğinde, güncel açık pozisyonlar arasında, satış danışmanı, kasa sorumlusu, depo elemanı, mağaza müdür yardımcısı, müşteri hizmetleri danışmanı, mağaza müdürü gibi pozisyonlarda alım yapıldığını görmekteyiz. Hangi markaların işe alım yaptığına baktığımızda, Oxxo,  So Chic, Siba Kozmetik, Forever New, Media Markt, Koton,  Ramsey, Adil Işık, Karaca, Loft, Yargıcı, Atasay Kuyumculuk gibi markalara ait mağazalarda personel alımı yaptığını görmekteyiz. İlanları üstteki linkten inceleyerek, aranan şartlara göz atabilir ve ilgili pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

İnternet başvurusu haricinde sizlere önerimiz işveren ile birebir görüşmektir. Size vermiş olduğumuz bağlantı adresini kullanarak açık pozisyonları inceleyiniz. Size en uygun ilanı seçtikten sonra mağaza bilgilerini öğrenin. Bu adımdan sonra alışveriş merkezine giderek birebir iş başvurunuzu gerçekleştiriniz. Bu sayede daha hızlı bir şekilde sonuç alabileceğinizi tahmin ediyoruz. Çünkü internet aracılığı ile binlerce başvuru yapıldığı için size geri dönüş geç olabilmektedir.

35_marmara_forum_avm_alisveris_merkezi_588

Marmara Forum Ulaşım – Marmara Forum Nerede, Nasıl Gidilir?

Marmara Forum Avm Aksaray-Havalimanı Metrosunun “Bakırköy” ya da “Zeytinburnu” istasyonlarından 15-20 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.
Bakırköy istasyonundan, veya metrobüsün “İncirli” istasyonundan Bakırköy Adliyesine doğru yürüyüp, adliyenin önünden yürümeye devam ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu metro istasyonunda indiyseniz, Bakırköy tarafına doğru yürüyüp avm önündeki yaya köprüsünü geçerek, Bauhaus tarafından Marmara Forum’a girebilirsiniz.
Bakırköy-Topkapı minibüsleri de Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nin önünden geçiyor.

Marmara Forum İletişim Bilgileri:
Adres: Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy
Telefon: 0212 414 9494

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir