Avea İş İlanları ve Başvuru Formu

Türkiye’nin en büyük üç gsm operatöründen birtanesi olan ve sürekli yükselişte bulunan Avea, yeni takım arkadaşları arıyor. Avea, yeni takım arkadaşlarının desteği ve hizmeti ile birlike daha çok büyümeyi hedefliyor. Eğer, sizde büyümeye devam eden Türkiye’nin en iyi şirketlerinden birisinde kariyer yapmak istiyorsanız, aşağıdaki başlıklarımızı incelemenizi öneririz.

Avea Kariyer

Her geçen gün büyümeye devam eden Avea bünyesinde çalışmak ister misiniz ? Cevabınız evet ise, Avea hakkında kısa bir bilgiden sonra başvuruya geçebiliriz. Unutmayın ! başvuru yapmadan önce şirket hakkında bilgi sahibi olmanız, sizi bir adım öne taşıyabilir.

Avea_logo

19 Şubat 2004 tarihinde hizmet hayatına başlayan Avea, Türkiye’nin üçüncü büyük gsm operatörü olma özelliği taşımaktadır. Avea, Türkiye ile birlikte toplam 205 ülkede aktif olarak hizmet vermektedir. Uyguladığı uygun fiyat kalitesi ve kampanyaları ile her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır.

Avea Personel Alımları 2016

Zaman zaman yeni takım arkaşlarına ihtiyaç duymakta olan ünlü gsm operatörü, daha çok çağrı merkezi müşteri temsilcisi alanında personel aramaktadır. Diğer gsm operatörü ilanlarında olduğu gibi söylemek isteriz ki, başvurunuzu bu alanda yapacaksanız, işe alınma şansınız daha yüksek demektir. İsterseniz, aşağıdaki başlık altında bulunan bağlantı adresi ile Avea iş ilanlarını inceleyelim.

Avea İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Avea yeni personel alımı gerçekleştirdiği zaman internette paylaşım yapmaktadır. Bu yüzden kısa ve zahmetsiz bir şekilde Avea açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. İster buraya tıklayarak, ister Avea resmi internet adresi ile pozisyonları inceleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Avea resmi internet sitesinden başvurular hakkında detaylı bilgi alma hakkına sahipsiniz. Gerekli açıklama ve tüyolar şirketin kendi internet sitesinde sizinle paylaşılmıştır.

avea iş ilanları

Herhangi bir açık pozisyon bulamadıysanız, sitemizin gsm operatörleri personel alımları kategorisine göz atabilirsiniz. Diğer büyük gsm operatörlerinin personel alım ilanları sitemizde yer almaktadır. Konu hakkında soru, görüş ve önerilerinizi yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avea’da Çalışmanın Avantajları Nelerdir ?

Eğlenceli ve personeline saygı duyan bir şirkette hepimiz çalışmak isteriz. Birçok kişinin çalışmak isteyeceği Avea avantajları…

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • Şirket Aracı ile Ulaşım
  • Telefon
  • İzinler
  • Esnek Yan Haklar
  • Grubu Bağlı Bireysel Emeklilik
Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir