Paşabahçe Cam Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Paşabahçe 1935 yılında Beykoz’dan hizmet vermeye başlamıştır. Gücünü gitgide arttırmayı başaran firma öncelikle İstanbul’da ünü yakalarken, daha sonra ününü tüm ülkeye yaymayı başarmış bir isim olmuştur.

Paşabahçe İş Başvurusu

Paşabahçe 20 bin çalışanına yenilerini eklemeye devam etmektedir. Bu bağlamda her daim personel alımları devam eden firmanın iş ilanlarına kariyer siteleri üzerinden ulaşılabilir. Bu link ile birlikte kendinize uygun olan bölümler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

Paşabahçe Çalışma Saatleri

Paşabahçe’de çalışma saatleri sabah 07:30- akşam 16:30 aralığındadır. Bunun yanında mağazaların alışveriş merkezlerinin içinde bulunması durumunda, mağazanın avm düzenine göre hareket edeceğini belirtmek gerekir.

Paşabahçe Maaşları

Paşabahçe maaşlarının çalışılan bölüme göre değiştiğinin altını çizmek gerekir. Bu bakımdan satın alma sorumlusu olarak işe başlayan bir kişi 2300 TL civarında bir maaş alacaktır. Öte yandan muhasebe sorumlusu 3 bin TL civarında kazanırken, SAP danışmanı bu rakamın biraz üzerinde maaşa sahip olabilir. Mağazalarda satış bölümünde çalışan kişilerin ise bu alandan asgari ücret tutarında kazanmaları mümkün olacaktır. Bunlara ek olarak prim, yol parası ve yemek gibi ek yardımlarında yapılacağını belirtmek gerekir. Yani Paşabahçe’nin sağlamış olduğu imkanlara baktığımızda karşımıza maaş+prim+yol yardımı+yemek gibi bir imkanın geldiğini görmüş oluyoruz.

 

Paşabahçe Personel Seçiminde Nelere Dikkat Ediyor?

Firmanın personellerinden daha yüksek bir iş verimi ve sorunsuz bir çalışma düzeni görebilmesi için onların bazı özelliklere sahip olmasını istiyor. Paşabahçe firmasıda bu alanda deneyimli, kendini daima olarak geliştirebilecek, titiz ve disiplinli hareket edebilen, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, sistemli çalışmaya uygun kişilerden gelecek başvuruları bekliyor. Özellikle kendi bölümünde deneyimli olan kişilerin başvuruları biraz daha ön plana çıkacaktır.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Rahat bir çalışma alanına sahip olan sayılı yerlerden biri olarak gösterilen firma, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir iş fırsatı olacaktır. Özellikle bu alanda gelecek çok fazla olduğundan dolayı, doğru bir seçim yaptığınızı söyleyebiliriz. Maddi ve manevi her daim personellerine destek olmaya devam eden firma, bu açıdan tam da aradığınız türden bir iş fırsatı olarak karşınıza gelecektir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Paşabahçe Cam Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Şubat 12, 2019 tarihinde, saat 15:01
    Permalink

    merhaba ben tuğçe eskişehirden meslek lisesi mezunuyum sizinle eskişehirdeki bulunan organize sanayi bölgesindeki paşabahçe fabrikasında çalışmayı istiyorum.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir