Schafer Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Schafer, Dünyanın en ünlü mutfak ürünleri firmalarından birisidir. Uzunca bir süredir kendi sektörü içinde liderliği üstlenen firma, her daim mutfak ürünleri için ilk olarak aranan adreslerden biri haline gelmiştir.

Schafer İş İlanları

Schafer bünyesinde çalıştırılmak üzere ekip arkadaşları aramaktadır. Kariyer sitelerindeki iş ilanları üzerinden, sizlerde firmaya iş başvurusunda bulunabilir ve firma bünyesine bağlı olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Schafer Çalışma Saatleri

Alışveriş merkezlerine bağlı olarak çalışmakta olan Schafer mağazalarının sabah 10 ile akşam 22 arasında hizmet verdiğini belirtmek gerekiyor. Öte yandan diğer mağazalarda bu saatlerin değişiklik göstermesi mümkündür.

Schafer Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Schafer personellerden daha fazla verim alabilmek adına, iş alımı sırasında bazı özellikleri aradığını ilanlarda duyurmuş durumdadır. Bu firmaya bağlı olarak çalışmak için kişilerde bazı özelliklerin olması beklenir. Özellikle en az lise mezunu, yoğun tempoda çalışabilecek, iletişim yönü güçlü, enerjisi yüksek, firmayı en iyi şekilde temsil edebilecek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün kişilerden gelecek olan iş başvurularını beklemektedir.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Her daim kendi sektörü içinde en çok tercih edilenlerden biri olan Schafer, geleceği olan bir meslek arayanların ilk olarak yönelmesi gereken adreslerden biri olmuştur. Firma tarafından personellerin her zaman desteklenmesi ve gelişim sürecinde olmaları mümkün bir hale getirilmiştir. Öte yandan personellerin iş olanakları açısından da oldukça avantajlı bir yerde olduklarını belirtmek gerekir.

 

Schafer Maaşları

Schafer’de çalışmakta olan kişiler asgari ücretin üzerinde bir maaş alır. Aynı zamanda prim sistemininde var olduğunu belirtmek gerekir. Bu alanda çalışmaya devam eden kişilerin özetle Maaş+Prim+Yemek gibi ücretlerinin ödenmesi söz konusu olacaktır. Genel piyasa şartlarına baktığımızda maaşların biraz daha avantajlı tutarlarda olduğunu belirtmemiz gerekir.

 İşe Alım Süreci

Schafer işe alım sürecinde genel olarak kişilerin iş geçmişine ve alandaki tecrübesine bakıyor. Eğer kişilerin bu konuda gerekli tecrübesi varsa, diğer adaylardan bir adım daha öne çıkabilirler. Bunun yanında yetiştirilmek üzerede işçi alımının olduğunu belirtmek gerekiyor. Kariyer sitelerinden yapmış olduğunuz başvurunun sonrasında eğer firma için uygun bulunursanız, size geri dönüş yapılmış olacaktır. Bu adımdan sonra diğer adaylarla birlikte sözlü mülakata çağrılırsınız.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir