Bambi Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Bambi Türkiye’nin en ünlü ayakkabı zincirlerinden biri konumundadır. Ülke genelindeki zengin mağaza sayısıyla tanınan firma, kaliteli ürünleri ve yenilikçi modelleriyle adından bahsettiren bir isim haline gelmiştir.

Bambi Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Bambi İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu

Bambi’de çalıştırılmak üzere pek çok açık pozisyonda personel alımı yapılır. İlanlar ise düzenli olarak kariyer sitelerine bağlı olarak yayınlanmaktadır. Bu ilanlara başvuru yapabilmek için öncelikle kariyer sitesine üye olmalı ardından CV’nizi oluşturarak bu şekilde iş başvurusunda bulunmalısınız.Bambi İş Başvuru Formuna ulaşmak için linke tıklayıp çıkan ekranda kısa formu doldurup cv’nizi yükleyebilirsiniz.Eğer cv’niz yok ise cv oluşturabilirsiniz

 

 

Bambi Çalışma Saatleri

Bambi Türkiye’nin batıdan doğusuna kadar pek çok alanda aynı iş saatleri üzerinden çalışmaktadır. Özellikle mağazaların yer aldığı konum, bu düzene göre çalışılmasına engel olmaz. Buna göre sabah 10’da açılan Bambi mağazaları, akşam 22 saatine kadar hizmet vermektedir. Part time ve full time olmak üzere çalışma şekilleri vardır. Aynı zamanda kişilerin haftada bir gün olmak üzere tatil günleri bulunur. Bunun yanında yıllık izinlerinide kullanabilme hakkına sahiptirler.

Bambi Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Kuruluşu 1961 yılına uzanan Bambi, o dönemden itibaren her geçen zaman şöhretini arttırarak yoluna devam etmiş bir isimdir. Özellikle titiz ve kaliteli çalışma anlayışını her daim gösterdiğini belirtmek gerekir. Özellikle iş alımlarında da bu titizliği ve seçiciliği ön plana çıkar. Yani uzun bir personel arayışı sonrasında bir karara varılmış olacaktır. Personellerde aranan özellikler ise; en az lise mezunu, iş alanında deneyimli, iletişim yönü güçlü, müşteri odaklı çalışabilen, güleryüzlü, sistemli çalışabilen, disiplinli bir çalışma anlayışına sahip olan, yoğun tempoda çalışabilmesidir.

 

Bambi İş Başvuru Formu

Bambi Maaşları

Bambi maaşlarının şuandaki asgari ücretin biraz daha üzerinde seyrettiğini söyleyebiliriz. Mağazaya verilmiş olan kota doldurulduktan sonra bu şekilde personel maaşlarına primin yansıtılmasıda söz konusu olacaktır. Öte yandan yemek harcamaları da firma tarafından karşılanacaktır. Çalışanların alacağı ticket sayesinde yemek sorunu bu kartlarla birlikte çözülebilir.

Burada Çalışmak Size Neler Kazandırır?

Sektörün en parlak isimlerinden biri olan Bambi’ye bağlı olarak çalışmak gelecek hayallerinizin istediğiniz gibi sonuçlanmasına neden olacaktır. Özellikle bölümlere göre bir iş hayali içindeyseniz, bu alanda daha hızlı bir şekilde yükselmeniz mümkün olacaktır.

İşe Alım Süreci Nasıldır?

Öncelikle Bambi tarafından kariyer sitelerinde yayınlanan ilanları düzenli olarak takip etmenizde yarar var. Bunlar üzerinden daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma için CV ve kişinin alandaki tecrübesi çok fazla ön plana çıkmaktadır. Eğer bunlarla birlikte dikkat çekmeyi başarırsanız sözlü mülakata çağrılma şansı yakalamış olursunuz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir