LC Waikiki Personel Alımı ve İş Başvurusu

“İyi giyinmek herkesin hakkı”  sloganıyla yola çıkan ve dünyada ve ülkemizde oldukça popüler olan zincir giyim mağazalarından  olan LC Waikiki, bünyesinde görevlendirmek üzere 2017 ve 2018 yılında yeni takım arkadaşları arıyor. Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan firma yeni personel adayları ile birlikte daha çok büyümeyi hedefliyor. Eğer sizde köklü ve her gün daha da gelişen bir dünya markasında yerinizi almak ve LC Waikiki iş başvurusu yapmak istiyorsanız, konumuzu takip etmeye devam ediniz.

LC Waikiki Kariyer

1988 yılında Fransa’da kurulan LC Waikiki, 1997 yılından itibaren LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. bünyesi altında Türk markası olarak hizmetine devam etmektedir. 2013 yılında hazır giyim alanında en beğenilen şirket seçilmiştir.  Ayrıca 2017 yılında en iyi mağazacılık zinciri ödülü ve hazır giyimde en itibarlı marka ödülleri almıştır. Uygun fiyat ve kaliteli ürün hizmeti ile faaliyet göstermeye devam eden firma, 826 mağazası ile yoluna devam etmektedir. Lc Waikiki bugün 7’den 70’e bütün vatandaşlara modayı yaşatmaktadır.

LC Waikiki Personel Alımı 2019

Yukarıda belirttiğimiz gibi gelişmekte olan LC Waikiki, yeni personel adaylarına ihtiyaç duymaktadır. Genel olarak satış danışmanı, muhasebe uzmanı, insan kaynakları uzmanı, depo elemanı, elektrik teknisyeni ve ofis asistanı başta olmak üzere birçok alanda personel alımı yapmaktadır. İnsana saygıyı esas alan firma, engelli insanlara da istihdam sağlamaktadır. Aşağıdaki başlığımızı inceleyerek LC Waikiki iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

lc waikiki iş ilanları

LC Waikiki İş Başvurusu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki personel alımı için açık pozisyonlar internet adresinde yer almaktadır. Karşınıza çıkan sayfada hangi şehirde ve hangi pozisyonda personel alımı yapıldığını detaylıca inceleyebilirsiniz. Size en uygun ilana ise hemen başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki resmi sitesinde bulunan http://corporate.lcwaikiki.com/kariyer-firsatlari linkine tıklayarak en güncel iş fırsatlarını görüntüleyebilir iş başvurusu formu doldurabilirsiniz.

LC Waikiki Eğitim Programları;

-Mesleki Bilgi ve Beceri Gelişimi

En alt düzeydeki personelden, en üst seviyedeki yöneticiye kadar, tüm çalışanlara gerekli olan mesleki ve teknik bilgi ve becerileri kazandıran eğitimler ve gelişim programları yapılmaktadır. Böylece alanında uzman personeller yetiştirilmekte ve verimlilik en üst seviyeye çıkmaktadır.

-Liderlik ve Kişisel Gelişim

Lc Waikiki liderlik ve gelişim eğitimi programları ile, tüm yöneticilerin hem mesleki açıdan yetkin, hem de liderlik ve yöneticilik tarafları güçlü kişiler olarak yetişmelerinde yardımcı olmaktadır. Bu amaçla “Yönetici Yetiştirme Programları” ve “Yönetici Gelişim Programları” yapılmaktadır.

-Ölçme ve Değerlendirme

Terfiler için personeller ölçme ve değerlendirme testlerine tabi tutulmakta, başarılı, yöneticilik vasıflarına sahip, ekip çalışmasına yatkın adaylara kariyer imkanı sağlanmaktadır. Böylece uzun vadede çekirdekten yetişen personelimize en üst kademeye kadar yükselebilme şansı tanınmaktadır.

-İç Terfi Programları

Ölçme ve değerlendirme sonuçları başarılı olan adaylar terfi programına katılmaya hak kazanır. Bu program iş başında ve sınıf eğitimleri şeklinde yapılır. Program bitişinde mesleki sınav yapılmakta ve başarılı adaylar bir üst pozisyona alınmaktadır.

Farklı mağaza ve tüm iş ilanları için Buraya tıklayarakiş ilanları sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

LC Waikiki Personel Alımı ve İş Başvurusu” için 13 yorum

 • Mart 13, 2017 tarihinde, saat 07:46
  Permalink

  LC wakiki bilecik caddede açılacak olan mağzanızda çalışmak isterim satış elemanı olarak.ticaret lisesi mezunuyum 37 yaşındayım lütfen bana ulaşın

  Yanıtla
 • Mart 20, 2017 tarihinde, saat 16:09
  Permalink

  Is basvurusu nasil yapiliyo

  Yanıtla
 • Mart 25, 2017 tarihinde, saat 13:53
  Permalink

  Ankara sincanda oturuyorum evliyim evli old.icin sincanda lc Waikiki yi calismak istiyorum.isitme kaybimi var.3 ufak cocuk var.

  Yanıtla
 • Aralık 25, 2017 tarihinde, saat 08:09
  Permalink

  Esenyurt örnek mahallesinde oturuyorum ıs yerine yakın olması, sizinle Çalışmak ve yenı ıs planlamalar da bulunmak istiyorum

  Yanıtla
 • Ocak 8, 2018 tarihinde, saat 18:53
  Permalink

  Iyi günler sizinle çalışmak istiyorum
  Daha önce satış elemanı olarak clstm
  1 yıl kadar çalışma sürem oldu
  Doğum neşeli ile ayrılmak sorulsa kaldım
  Istanbul yeni bosna da ötüyorum
  Tl 0543 8761537

  Yanıtla
 • Ocak 8, 2018 tarihinde, saat 19:10
  Permalink

  Iyi günler sizinle çalışmak istiyorum daha önce satış görevlisi olarak çalıştım doğum nedeni ile ayrılmak zorulda kaldım yeniden çalışmak istiyorum tl 0543 876 1537

  Yanıtla
 • Mayıs 5, 2018 tarihinde, saat 11:44
  Permalink

  Merhaba Ankara Keçiören de oturuyorum lcw kalitesine güvendiğim için part time olarak çalışmak istiyorum…

  Yanıtla
 • Mayıs 18, 2018 tarihinde, saat 02:48
  Permalink

  Merhabalar İstanbul kücükçekmece de oturuyorum 37 yasındayım silahsız güvenlik kimlik kartım var 11 yıllık Bi tecrübem vardır şuan işsizim lcwaikiki ailesine katılmak istiyorum umarım değerlendirme ye alırsınız hayırlı ramazanlar dilerim.

  Yanıtla
 • Ağustos 17, 2018 tarihinde, saat 18:42
  Permalink

  İyi günler bende dışardan okuyorum çocuk gelişimi okudum iş arıyorum niğdede oturuyorum sizinle çalışmak isterim. Part time olursa iyi olur.

  Yanıtla
 • Eylül 27, 2018 tarihinde, saat 13:54
  Permalink

  Ben İstanbul başak sehır de oturuyorum calişmak istiyorum 34 yasındayım daha once canta atolyesınde paketleme yaptım lcwkide depoda calismak istiyorum

  Yanıtla
 • Eylül 27, 2018 tarihinde, saat 14:00
  Permalink

  İstanbul başak sehır de oturuyorum calişmak istiyorum 34 yasındayım daha once canta atolyesınde paketleme yaptım lcwkide depoda calismak istiyorum

  Yanıtla
 • Ekim 30, 2018 tarihinde, saat 11:50
  Permalink

  LC WAİKİKİ mağazalarının hepsine ilgi duyuyorum disiplin, temizlik anlayışı, insanlara karşı güler yüzlü her şekilde çalışma şartlarına uyulan bir ortam olduğu için bu alanda kendimi yükseltmek istiyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir