Yaparsın Aşkım Seyircisi Nasıl Olunur? Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

Fox TV ekranlarının yeni yarışma programı olan Yaparsın Aşkım, yeni ve eğlenceli formatıyla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmayı planlıyor. Yarışma programına katılacak çiftleri; zor ve eğlenceli etaplar bekliyor. Bu etaplarda başarılı olan çifte ödüller verilmektedir. Eşler birbirlerini ne kadar tanıyor ve ne kadar uyum içerisinde hareket ediyorlar? Bu eğlenceli etapları izlemek için seyirci olabilir veya evden TV den izleyebilirsiniz. Seyirci olmak için özel firmaların düzenlediği organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu sayede çiftlerin eğlenceli yarışını canlı canlı izleme fırsatı bulabilirsiniz. Yarışmanın sunuculuğunu yapan İlker Ayrılık, eğlenceli sunumu ile seyircileri ve yarışmacıları hem eğlendiriyor hem kazandırıyor.

Yaparsın Aşkım Seyirci Olarak Katılmak 2018-2019

Uzun bir süredir, ben bilmem eşim bilir formatıyla devam eden yarışma, 2018 yılında yeni formatıyla, yaparsın aşkım olarak ekran karşısına geçti. Yarışmanın içeriği; ben bilmem eşim bilir yarışmasına benzerlik göstermektedir. Yaparsın aşkım yarışmacıları, yarışmaya katılmak için öncelikle başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. TV den yarışmayı takip edebileceğiniz gibi seyirci olarak da yarışmaya katılabilirsiniz. Bunun için firmaların düzenlediği organizasyonlar hakkında bilgi almak gerekmektedir.

 

 

Fox Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

Fox TV de gösterime giren yaparsın aşkım yarışma programı, çiftlerin katılarak hem eğlenmelerini hem de kazanmalarını sağlamaktadır. Bu yarışmaya katılmak için internet sitesinde yer alan başvuru formunu çiftler, ayrı şekilde doldurmaları gerekmektedir. Form; kadın ve erkek olarak ayrılmaktadır. Formu eksiksiz şekilde doldurduktan sonra başvuruyu tamamla diyerek, online olarak başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Yaparsın Aşkım Yarışma Sunucusu İlker Ayrık Kimdir?

16 Ekim 1979 Balıkesir doğumlu İlker Ayrık; 3 kardeşten en küçük olanıdır. 1997 yılında tiyatrocu olmak için İstanbul’a gelerek, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldığı tiyatro eğitiminden mezun oldu. 2000 yıllarında reklam, dizi ve filmlerde rol alarak, 2009 yılında geniş aile dizisinde ünlendi. 2009 yılında Sanem Ayrık ile evlendi. Birçok sinema, film ve dizilerde rol aldı. 2018 yılında ise yeni formatıyla hazırlanan, yaparsın aşkım programının sunuculuğunu yapmaktadır. Eğlenceli sunumu ile izleyicileri ekran karşısına kilitlemektedir.

Yaparsın Aşkım FOX Başvuru Formu WhatsApp İletişim Telefon Numarası

Yaparsın aşkım yarışma programında yer almak isteyen çiftlerdenseniz, sitede yer alan başvuru formunu doldurmalısınız. Watsapp iletişim hattını kullanarak da bizlere, 0 212 416 97 00 numaradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Fox Tv Yaparsın Aşkım Yarışması Nasıl Başvuru Yapılır?

Fox TV de 2018’in yeni formatıyla en eğlenceli yarışmalarından biri olan Yaparsın aşkım yarışmasına katılacak çiftler, online olarak formu doldurmaları gerekmektedir. Çiftlerin formu ayrı şekilde bulunduğundan, internet üzerinden formu doldurup, fotoğrafınızı ekledikten sonra, başvuruyu onayla butonunu tıklayarak, yarışma başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yaparsın Aşkım Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Yaparsın aşkım programı; daha önce kanal D de yayınlanan ben bilmem eşim bilir programı formatında yenilenerek, “Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır”. Program formatının yenilenmesi sürecinde, yarışmanın hangi kanalda yayınlanacağı konusunda karar verilerek, Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Eğlenceli sunumu ile İlker Ayrık; yarışmacı ve seyircilere keyfili dakikalar sunmaktadır.

Yarışma içerisinde yer alan etaplar, eşlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları ile alakalı olarak, eğlenceli şekilde ilerlemektedir. Yarışmayı kazanan çifte en lüks araba hediyesi verilmektedir. Fox TV ekranlarına her pazartesi ve çarşamba günleri, saat 20.00’de izleyiciyle buluşmaktadır. Yarışma programı, fox TV de ilk çıktığı günden beri merakla izlenmeye başlamıştır. İzlerken sıkılmayacağınız, kahkahalar attıran programı her pazartesi ve Çarşamba günleri saat 20.00’de izleyebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir