Doğa Koleji Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

2002 yılında kurulan Doğa Koleji şuanda 11 binin üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir. Eğitim sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Doğa Koleji şuanda bu alandaki en güçlü isimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Yeni nesil eğitim sloganıyla yola çıkan bu adresin şuanda 82 binin üzerinde öğrencisi bulunuyor.

Doğa Koleji İş Başvurusu

Doğa Koleji pek çok iş pozisyonuna göre personel alımına devam etmektedir. Kariyer sitesi üzerinden ulaşılabilecek bu ilanlara bu şekilde kolay bir başvuru yapılabilir. Şuanda iç denetim uzmanı, müşteri temsilcisi, grafiker, bordro uzmanı, yazı işleri memuru, danışma personeli gibi pek çok alanda personel alımı yapılmaktadır. Bunun yanında öğretmenliğin pek çok branşında da alımların yapıldığını belirtmek gerekir. Doğa koleji iş ilanlarına linkten de göz atabilirsiniz: dogakariyer.com/aktif-is-ilanlari/

Doğa Koleji Çalışma Saatleri

Doğa Kolejinde çalışma saatleri sabah 9’da başlarken, akşam 18’e kadar çalışma devam eder. Düzenli ve sistemli bir çalışma saatine sahip olduğunu belirtmek gerekir.

İşe Alım Süreci

Doğa Kolejinde işe alım sürecinde CV’niz önemli bir yer kaplar. İlk olarak bu CV’nin incelenmesinden sonra uygun bulunduğunuz takdirde iş görüşmesine çağırılırsınız. Mülakatta işin bölümüne bağlı olarak soruların yöneltileceğini belirtmek mümkün olur. Bunun yanında yine bölümlere bağlı olarak dil testlerine geçilecektir. Birebir mülakatlar yapılırken adayların kendinden detaylı bir şekilde bahsetmesi, işle ilgili düşünceleri alınır. Aynı zamanda işle ilgili gelecek düşünceleride mülakat sırasında adaylara sorulan sorular arasında bulunur. Bu adımdan sonra eğer iş için olumlu bulunursanız, iletişim yolları üzerinden size ulaşılarak bu şekilde işe alım tamamlanmış olacaktır. Olumsuz veya olumlu olarak sonuçtan bu şekilde haberdar olabilirsiniz.

Burada Çalışmak Size Neler Kazandırır?

Son derece rahat bir çalışma alanına sahip olan Doğa Koleji, çalışma saatleri açısından memnun edici bir sisteme sahiptir. Çalışanların iş hayatını daha iyi bir şekilde geçirebilmesi adına pek çok imkan içerir. Ücretsiz öğlen yemekleri, servis imkanı, keyifli çalışma alanı, gelişime müsait bir yapıya sahip olması gibi çalışanları memnun edecek pek çok özelliğe sahiptir. Özellikle kendilerini bu alanda geliştirmek ve daha fazla şey öğrenmek isteyen adaylar için bulunmaz bir fırsat durumundadır.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir