Kardemir Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Kardemir şuanda 4 binin üzerinde çalışanıyla Türkiye’nin en büyük firmalardan biri haline gelmiştir. Pek çok insanın yöneldiği firmalardan biri olan Kardemir’e personel alımları düzenli olarak devam eder. Yazımızda firmaya bağlı olarak çalışmak isteyen kişilerin mutlaka bilmesi gereken bilgileri sıraladık.

Kardemir Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Kardemir İş Başvuru Formu – İş İlanları

Kardemir firması için iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların istedikleri bir Kardemir sitesindeki iş ilanları üzerinden anında başvuruda bulunma şansı vardır.Öncelikle yeni üye girişine tıklayıp>> e-Mail Adresinizi Yazarak ‘Aktivasyon Linkini Gönder’ >>Sonra Tarafınıza Gönderilen Aktivasyon linkine Tıklayarak Giriş Yapınız.
Özellikle bu alandan kendileri için uygun buldukları bölüme CV’leri ile birlikte başvuruda bulunabilirler.Diğer “Karabük İş İlanları” için linke tıklayınız.

 

 

Kardemir Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Kardemir personel alımlarında bazı hususlara ekstra özen gösteriyor.
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Alanında tecrübeli,
İş alanında kendini geliştirebilecek,
Öğrenmeye açık,
Ekip çalışmasına göre hareket edebilecek adaylardan gelecek olan başvuruları bekliyor.

Burada Çalışmak Size Neler Kazandırır?

İş hayatında kendini geliştirmek isteyenlerin mutlaka yönelmesi gereken bu adres, çalışanların bilgi açısından her geçen gün biraz daha kendini yenilemesine neden oluyor. Her türlü gelişimlerine destek olmakta olan firma, pek çok sosyal projesinde burada çalışananlara sağlanmasına neden oluyor. Öte yandan performansa bağlı olarak artan maaşlarla birlikte çalışanların daha çok kazanç elde edilmesini sağlarken, işten alınan veriminde biraz daha artmasına neden oluyor.

 

 

Kardemir Çalışma Saatleri

Kardemir firmasında vardiya sistemine bağlı olarak bir çalışma anlayışı vardır. Buna göre gece 12 ile sabah 8 arası, sabah 8 ile 16 arası, gündüz 16 ile gece 24 arası çalışmalar devam eder. Bu şekilde çalışanların en fazla 8 saat çalışabileceği bir düzen ortaya çıkarılmıştır.

Kardemir İş Başvuru Formu

İşe Alım Süreci

Kardemir firmasına başvuruda bulunabilmek için ilk olarak vermiş olduğunuz link üzerinden firmaya ulaşmanız gerekir. Eğer göndermiş olduğunuz CV iş için olumlu bulunursa, bu şekilde değerlendirilmeye alınacak adaylar arasına girersiniz. İş görüşmeleri için insan kaynakları tarafından mülakat yerine çağırılırsınız. Burada iş üzerinden size geniş çaplı sorular sorularak işe olan görüşleriniz ele alınır. Bu görüşmeden sonra olumlu bulunmanız halinde ikinci görüşmeye çağırılarak burada bölüm müdürleriyle bir mülakata alınırsınız. Buradan da başarılı bir şekilde ayrılmanız halinde iş teklifi alabilirsiniz. Genel olarak iletişim yolları üzerinden size ulaşılacaktır.

Cv Özgeçmiş Örnekleri sayfamızdan cv örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Kardemir Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Şubat 22, 2018 tarihinde, saat 12:51
    Permalink

    05076651669 eskisehir batıkent tepebası

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir